Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktos moze gdzie w szczecinie mozna kupic kask na moto oczywiscie, tak do 70 zł z tych tanszych firm jak Tornado, dragon itp. moze byc typu orzech?

Mam 2 (zamknięty letni i otwarty de ville Uvex'u) do odsprzedania jakby co.

Pozdroofka

siemanko juz jestem wrocilem z wojny dalem rade i wygralem ja ja tez mam do sprzedania motorek yamaha wirago 1000 rok 82 za jedyne 5 tys moze ktos pomoze mi go sprzedac?pa bede w niedziele na walach jade do stargardu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko juz jestem wrocilem z wojny dalem rade i wygralem ja ja tez mam do sprzedania motorek yamaha wirago 1000 rok 82 za jedyne 5 tys moze ktos pomoze mi go sprzedac?pa bede w niedziele na walach jade do stargardu

heya, heya, witamy bojownika!!! :-D Super, że wrócileś bez żadnego uszczerbku. Teraz to "pobalujemy" i "pośmigamy" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu minie druga rocznica od wypadku Bobika , rozbił się pod Gorzowem WLKP. Od tamtej pory do 24.06.2005 był w śpiączce z której niestety nie obudził się... ['] ['] [']

 

[ Dopisane: 26-06-2005, 16:49 ]

Tak Dziejas...to była ekipa Winka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 zmarła moja babcia co bardzo zdziwilo mnie i moją rodizne bo trzymała sie dobrze jak na swój wiek ale cos nie wytrzymało zimeringi poszły i teraz bedzie pogrzep.... ['] ['] z tego co wiem to w piątek nie jedna osoba umarła jakis taki dzień sprzyjający zgonom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 zmarła moja babcia co bardzo zdziwilo mnie i moją rodizne bo trzymała sie dobrze jak na swój wiek ale cos nie wytrzymało zimeringi poszły i teraz bedzie pogrzep.... ['] ['] z tego co wiem to w piątek nie jedna osoba umarła jakis taki dzień sprzyjający zgonom  :D

Tytuł naszego forum "Zloty, imprezy, przejażdżki" - wydaje mi się że nie jest to odpowiednie miejsce do zamieszczania takich postów.

Wyluzuj Koleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 zmarła moja babcia co bardzo zdziwilo mnie i moją rodizne bo trzymała sie dobrze jak na swój wiek ale cos nie wytrzymało zimeringi poszły i teraz bedzie pogrzep.... ['] ['] z tego co wiem to w piątek nie jedna osoba umarła jakis taki dzień sprzyjający zgonom

 

 

A po za tym temat Bobika-zmarłego jest akutat ważny bo był to jeden z nas z twoja babcia pewnie kochana ale tego juz tutaj niemusisz umieszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 zmarła moja babcia co bardzo zdziwilo mnie i moją rodizne bo trzymała sie dobrze jak na swój wiek ale cos nie wytrzymało zimeringi poszły i teraz bedzie pogrzep.... ['] ['] z tego co wiem to w piątek nie jedna osoba umarła jakis taki dzień sprzyjający zgonom

 

 

A po za tym temat Bobika-zmarłego jest akutat ważny bo był to jeden z nas z twoja babcia pewnie kochana ale tego juz tutaj niemusisz umieszczać.

w srode na cmentarzu centralnym w szczecinie o godzinie 13.30 w kaplicy pozegnamy naszego kolege BOBIKA zbiorka wszystkich chetnych pod kaplica o 13 .JEST JUZ WOLNY I TAM JUZ NA PEWNO KATUJE JAKAS R6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień piękny był, superowo i wesoło z wami na motorkach, kissy i goodbajki.

to prawda, jak to miło jest w gronie tak wesołych i zaje-fajnych ludzisków.

Szykujcie coś na następny raz :-D

no i tak ma byc zawsze a nie wozenie sie kto ma jaki motor i jak szybko jedzie dzisiejsza jazda w gropie jest tego przykladem tez mysle ze bylo swietnie i oczekuje wiecej takich imprezek nie wykluczam szerszego grona W DUPIE Z MC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 zmarła moja babcia co bardzo zdziwilo mnie i moją rodizne bo trzymała sie dobrze jak na swój wiek ale cos nie wytrzymało zimeringi poszły i teraz bedzie pogrzep.... ['] ['] z tego co wiem to w piątek nie jedna osoba umarła jakis taki dzień sprzyjający zgonom

 

 

A po za tym temat Bobika-zmarłego jest akutat ważny bo był to jeden z nas z twoja babcia pewnie kochana ale tego juz tutaj niemusisz umieszczać.

w srode na cmentarzu centralnym w szczecinie o godzinie 13.30 w kaplicy pozegnamy naszego kolege BOBIKA zbiorka wszystkich chetnych pod kaplica o 13 .JEST JUZ WOLNY I TAM JUZ NA PEWNO KATUJE JAKAS R6

 

Niestety wyjezdzam jutro na wakacje, nie dam rady zrezygnowac bo rezerwacja jest od dawna dlatego jesli ktos by mogl to prosze o zapalenie w srode swieczki odemnie dla Bobika, bede bardzo wdzieczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak ma byc zawsze a nie wozenie sie kto ma jaki motor i jak szybko jedzie dzisiejsza jazda w gropie jest tego przykladem tez mysle ze bylo swietnie i oczekuje wiecej takich imprezek nie wykluczam szerszego grona W DUPIE Z MC

 

 

tez mnie sie podobalo, i w grupie fajnie sie jechalo co prawda z pszymusowym uralowym pszystankiem ;P, ale byuo fajnie... paradka fajna, ekipka fajna i pifko zimne... tylko szkoda ze tak krotko wytrfaliscie... my (tzn. ja + Kajtek)skoczylismy potem jeszcze nad jeziorko do Lubczyny, tam tez fajnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...