Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś z was jakieś informacje dotyczące zlotu Junaka???Ja wiem tyle że ma być 3-5 czerwca. Jeśli chodzi o mnie to jadę razem z Szachciorem' date=' koleżanką Rebelką oraz Adaśkiem.A wy????[/quote']No wkoncu odwiedzisz jakis zlot,szkoda ze w Drawsu nie bylas bylo za.....e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ja zawsze zloty odwiedzam i efektywnie w nich uczestnicze:DDDD

Ostatnio musiałam przystopować z przeginiem prawai zaprzestałam jazdy na kilka dni;)

siemanko lobuzie ostatnio twoje zloty to widzialem takie spacerowe za raczke mna walach mysle ze to sie zmieni bo kobialek na konikach przybywa a ciebie nie widac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie spokojnie będziecie mieli mnie dośc jak od poniedziałku będę w pracy latała po mieście:DDDDD

To ja jeszcze wam będę na gulu grała gdy wy w pracy a ja na koniku latam w czasie pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie spokojnie będziecie mieli mnie dośc jak od poniedziałku będę w pracy latała po mieście:DDDDD

To ja jeszcze wam będę na gulu grała gdy wy w pracy a ja na koniku latam w czasie pracy

no to ok zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś z was jakieś informacje dotyczące zlotu Junaka???Ja wiem tyle że ma być 3-5 czerwca. Jeśli chodzi o mnie to jadę razem z Szachciorem' date=' koleżanką Rebelką oraz Adaśkiem.A wy????[/quote']

Gitta zaproś swoich znajomych motocyklistów na 01.06.2005 do Pasażu Bogusława na godz. 15.00, a potem na 17.00 na tyły Teatru Letniego na zabawę. Wszyscy zmotoryzowani mile widziani. Więcej informacji na gg 9232419 Generał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o wyczynie Krisa' date=' ale on to później ładnie opisał, najeważniejsze że jest cały ---- szykuj maszyne i do boju[/quote']

 

Noo cały czas maszyna jest pieszczona :twisted: :banghead::) w piątek będe spawał już plastiki i przygotowywał do malowania. Klamka sprzęgła też powinna być. Jedynie nie moge znaleźć dźwigni zmiany biegów. Może ktoś ma jakieś części lub wie kto mógłby mieć - do Kawasaki zx7r.

 

Ps. No na junaka już jest plan więc raczej Gryfino się zjawi.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OoOoOooo nawet Gryfino zobacze po takiej dlugiej przerwie :-)) Ciekawe czy mnie poznacie, bo kiedys to po motorze Radka bylam poznawana , teraz juz nie ma ulatwien :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jakby ktos się nudził w weekend to zapraszamy do Sierakowa ( 20 km za Stargardem Szczecinskim ). Jest jeziorko , woda , prąd , ognisko , łazienka , miejsce na namioty, fajny klimat , brakuje tylko dobrych checi :-)) Dr Info u mnie pod numerem 501-147-137 :-)) Wszyscy mile widziani !! :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jakby ktos się nudził w weekend to zapraszamy do Sierakowa ( 20 km za Stargardem Szczecinskim ). Jest jeziorko ' date=' woda , prąd , ognisko , łazienka , miejsce na namioty, fajny klimat , brakuje tylko dobrych checi :-)) Dr Info u mnie pod numerem 501-147-137 :-)) Wszyscy mile widziani !! :twisted: :twisted: :twisted:[/quote']siemasz mozesz cos wiecej powiedziec o tym sierakowie ile wjazd od kiedy sie zaczyna itd kto tam bedzie :crossy:jak mnie nie bedzie na forum daj mi znac na gg 9232419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta zaproś swoich znajomych motocyklistów na 01.06.2005 do Pasażu Bogusława na godz. 15.00, a potem na 17.00 na tyły Teatru Letniego na zabawę. Wszyscy zmotoryzowani mile widziani. Więcej informacji na gg 9232419 GenerałGenerał czy to impreza na Dzień Dziecka?, podaj jakieś szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...