Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam i pozdrawiam wszystkich :)

 

 

...i to tyle??? 8)

 

Taaa... Hiszpan ostatnio tylko wpada na forum' date=' pozdrawia i znika. Gdzie on się podziewa?

Hiszpan! Daj znać co u Ciebie! Do Golczewa to się mogłes kopnąć chociaż na jedno popołudnie :-)

 

A co tam - też Was pozdrawiam! :([/quote']

taaa jak sie pojawiła możliwość podlecenia do Golczewa to nad Szczecinem rozpoczęła się deszczownia :( no i plany diabli wzięli... niestety starzeję się ewidentnie i jakoś nie miałem ochoty w deszczu lecieć do Golczewa poto aby tam także zmoknąć i wrócic do domu... Niestety obecnie mam troszke wiecej na głowie niz kiedyś i niezawsze mogę polatać...

A swoją drogą to na forum faktycznie ostatnio wiecej czytam niz piszę... Jakoś nie mam o czym pisać nic specjalnie ciekawego nie widziałem/słyszałem/wiem więc chyba nie bede pisał głupich postów typu 12423534645754754654686547768 raz "co na pierwsze moto"? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Moja ukochana żona właśnie zaliczyła egzaminek na kat.A :lapagora:

Czyli za jakiś czas czarnym GSem już sobie nie polatam :-(

Dostałem zapowiedź w Golczewie: "Misiu' date=' poszukaj sobie innego motoru..." :)

No to szukam: maszyny i kasy.... :(

 

Dziewczyny - będziecie miały koleżankę do robienia furory w mieście :([/quote']ucaluj ja od generaluw i pogratuluj ciesze sie ze tych kobialek na tych konikach jest coraz wiecej bedzie z kim poswirowac to nam panom na naszysz stalowych rumakach jest potrzebne bo nasze zycie jest takie szare :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Generałku twoje wyjątkowo szare hihihihi

Maja a ty też już zrobiłaś prawko na moto????Czemu nic o tym niewiem??

 

Gitta czy ja wygladam na taka ktora by zrobila prafko na moto ?? Przepisy sa dla mnie po to aby je łamac , a tak szczerze mowiac nie jezdze tyle zeby robic prafko , czasami dostaje od jakiegos dobroczyncy konika na 2 minuty , styka mi narazie ;-))) Zreszta gdyby mi ktos wydal prafko na moto to Wy byscie bali sie wyjezdzac na Szczecinskie ulice :-D Narazie wole byc plecaczkie a za rok moze pomyslimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Moja ukochana żona właśnie zaliczyła egzaminek na kat.A :lapagora:

Czyli za jakiś czas czarnym GSem już sobie nie polatam :-(

Dostałem zapowiedź w Golczewie: "Misiu' date=' poszukaj sobie innego motoru..." :)

No to szukam: maszyny i kasy.... :(

 

Dziewczyny - będziecie miały koleżankę do robienia furory w mieście :([/quote'] Ode mnie również wielkie gratulacje dla Kasiuchy, buziaczki dla niej. Fajnie, że jest nas coraz więcej. Może i my jakiś klub założymy hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Moja ukochana żona właśnie zaliczyła egzaminek na kat.A :lapagora:

Czyli za jakiś czas czarnym GSem już sobie nie polatam :-(

Dostałem zapowiedź w Golczewie: "Misiu' date=' poszukaj sobie innego motoru..." :)

No to szukam: maszyny i kasy.... :(

 

Dziewczyny - będziecie miały koleżankę do robienia furory w mieście :([/quote'] Ode mnie również wielkie gratulacje dla Kasiuchy, buziaczki dla niej. Fajnie, że jest nas coraz więcej. Może i my jakiś klub założymy hihihi

ty lampucero malo ci de roker ze juz myslisz o innych dobry chlop to swoj chlop a nie nowe kluby ty lobuzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carioka ty tez masz prawko na moto i jezdzisz?czemu ja sie dowiaduje ostatnia???:)
Mam prawko od sierpnia zeszłego roku. Virago mój mąż mi kupił we wrześniu, ale mało ją ujeżdzam, bo .....zawsze coś stoi na drodze. Ale mam nadzieje to szybko zmienić. Teraz Kasia mnie podbudowała i będę katać swój sprzęt SAMA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carioka ty tez masz prawko na moto i jezdzisz?czemu ja sie dowiaduje ostatnia???;)
Mam prawko od sierpnia zeszłego roku. Virago mój mąż mi kupił we wrześniu' date=' ale mało ją ujeżdzam' date=' bo .....zawsze coś stoi na drodze. Ale mam nadzieje to szybko zmienić. Teraz Kasia mnie podbudowała i będę katać swój sprzęt SAMA.[/quote'']tylko zeby to co mowisz bylo jeszcze w tym roku lampucero :P bo jak nie to w nos ;) narka do piatku o 18 na walach moze juz teraz pojezdzisz sama bo w drawsku jest gdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! jakie plany na ten weekend? może pogoda dopisze?! fajnie było by sie z Wami spotkac ;)

PZDR!

 

To ładuj z ekipą na V2 do Drawska. Wyjazd jak Generał rozkazał (patrz wyżej) :P

Ja jeszcze nie wiem jak będzie z czasem. Przeważnie dowiaduję się w ostatniej chwili, hehe... :lol:

Dziś koło 18 podlecę na Wały - ktoś będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! jakie plany na ten weekend? może pogoda dopisze?! fajnie było by sie z Wami spotkac ;)

PZDR!

 

To ładuj z ekipą na V2 do Drawska. Wyjazd jak Generał rozkazał (patrz wyżej) :P

Ja jeszcze nie wiem jak będzie z czasem. Przeważnie dowiaduję się w ostatniej chwili' date=' hehe... :lol:

Dziś koło 18 podlecę na Wały - ktoś będzie?[/quote'] wpadnij dziś o 20 na Ludową do pubu tam się spotka dziś większa ekipa i ustalimy plan działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...