Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to przyznaję się że tym razem z mojej winy nas nie będzie :-DD Niestety w sobotę robię imprezkę urodzinową i gości zaprosiłam juz 2-3 tygodnie temu tak aby nie mieli innych planów. Tym razem nie zwalam na Tubę :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

 

No teraz to ja już wszystko wiem:D Tuba + Maja=WNP :)

 

Oj Gitta Ty to jesteś :-P wszyscy już wiedzą od dawna a Ty musiałaś po forum dojśc dopiero ?? HyHyHy...nie ma to jak internet :-PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyznaję się że tym razem z mojej winy nas nie będzie :-DD Niestety w sobotę robię imprezkę urodzinową i gości zaprosiłam juz 2-3 tygodnie temu tak aby nie mieli innych planów. Tym razem nie zwalam na Tubę :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

 

No teraz to ja już wszystko wiem:D Tuba + Maja=WNP :(

Gitta ty cieniaro czy w tym sezonie z nami pojedziesz gdzieś? Skończ obciąganie jaboli po bramach - Ty fetorsie jeden :lol: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta ty cieniaro czy w tym sezonie z nami pojedziesz gdzieś? Skończ obciąganie jaboli po bramach - Ty fetorsie jeden :lol: :(

 

Od Fetorsów sie odwal bo naśle ich na ciebie :lol:

Taniochów nie pijam tylko 92% :(

A pojeżdże obicuję ale po 1 czerwca i musisz mi zapewnić że wszystkie wyjazdy za mnie bezahlen :)

...w ogóle to przeglad mi się skonczył!!!(Jak ja to mogłam przeoczyć :?: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i pozdrawiam wszystkich :)

 

 

...i to tyle??? 8)

 

Taaa... Hiszpan ostatnio tylko wpada na forum, pozdrawia i znika. Gdzie on się podziewa?

Hiszpan! Daj znać co u Ciebie! Do Golczewa to się mogłes kopnąć chociaż na jedno popołudnie :-)

 

A co tam - też Was pozdrawiam! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Moja ukochana żona właśnie zaliczyła egzaminek na kat.A :lapagora:

Czyli za jakiś czas czarnym GSem już sobie nie polatam :-(

Dostałem zapowiedź w Golczewie: "Misiu, poszukaj sobie innego motoru..." :)

No to szukam: maszyny i kasy.... :(

 

Dziewczyny - będziecie miały koleżankę do robienia furory w mieście :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...