Skocz do zawartości

Harley west coast chopper w chopper garage


B&TCUSTOMS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie to ja już nie powiem nic o tym co od roku wystawia dynę wide glide cvo 6 letnią za 140 tysiaków.Wcześniej za 115tys była czy jakoś tak.Więc dziwi mnie że skoro nikt nie chciał kupić to sprzedawca podbił cenę.Bo warte to moto napewno tyle nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz po co to tak wystawiaja

bo jak sie spotykaja na zlocie to mysli ze jest zajebisty i ma motor za tyle pieniedzy, a te niekumate inne dupki mu mowia ale zajebista maszyna za tyle kasy

a motor nie jest wart tyle co go ceni wlasciciel ale tyle ile daja kupcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie to ja już nie powiem nic o tym co od roku wystawia dynę wide glide cvo 6 letnią za 140 tysiaków.Wcześniej za 115tys była czy jakoś tak.Więc dziwi mnie że skoro nikt nie chciał kupić to sprzedawca podbił cenę.Bo warte to moto napewno tyle nie jest.

Chopper Garage cuś dla mnie mało wiarygodne są.

Dlaczego ?

http://www.allegro.pl/item308266804_harley...ustom_2007.html

 

i opis:

"Road KingCustom 2007. Stan idealny. Motocykl w drodze z USA. Bedzie w Polsce na poczatku marca. Przebieg 3300km"

Fotografia moto jest sygnowana przez Insurance Auto Auctions a w tle majaczy truchło jakiegoś czterołapa.

Znaczy idealny i sprzedawany przez ubezpieczyciela na równi z powypadkowymi bo co ? Kolorek siem amerohamburgerożercy znudził ?

 

pzdr

kjujik

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi ja sprzedałem custom przed dwoma laty sam składałem pojemnosć 2000 cm3 za 30000 tyś do ukończenia a gotowy by był za 50000 zł to jego foto http://btcustoms.pl/index1.php?go=gal&adre...kes&katalog=bt1

 

mysle ze to cena realna bo teraz składam coś lepszego bedzie drozsze ale nie wiecej niz 75000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]jak nowy kosztuje w WCC 40 tyś dolców

 

Nie wiem jaki typ tyle kosztuje, ale jak na Discovery byl program o ich firmie to sami sie chwalili i wyliczali ze klienta motor kosztowal u nich .......... 120 tysiecy zielonych :icon_biggrin:

Skladajac motocykle mowili ile kosztuje slinik, malowanie, kola i inne pierdoly, wiec te 40 tysiakow to chyba za jakiegos cieniasa ;)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi ja sprzedałem custom przed dwoma laty sam składałem pojemnosć 2000 cm3 za 30000 tyś do ukończenia a gotowy by był za 50000 zł to jego foto http://btcustoms.pl/index1.php?go=gal&adre...kes&katalog=bt1

 

mysle ze to cena realna bo teraz składam coś lepszego bedzie drozsze ale nie wiecej niz 75000 zł

 

 

Tak z czystej ciekawości to ile kosztuje u Ciebie skrzynia i silnik w stylu Evo (no chyba, ze miałbyś też TC) o pojemnośic >100"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W occ 40k kosztuje model co się T-Rex nazywał czy jakoś tak.To chyba najbardziej podstawowy jest.Stan zgodzę się z tobą że są ludzie którzy kupują cenę a nie motocykl.To tylko o nich świadczy więc nie ma nawet co gadać o ich postępowaniu.Jednak uważam że 140k za fabryczny(choć lekko customowy) motocykl który już 6 lat ma to rozbój w biały dzień.Ciekaw jestem ile kosztuje w Polsce nowe cvo.Bo dyna wide glide rocznik 2007 był chyba 70parę tysięcy podstawowa wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości to ile kosztuje u Ciebie skrzynia i silnik w stylu Evo (no chyba, ze miałbyś też TC) o pojemnośic >100"?

 

Co do cen to Pimpek ma wyczucie i można wierzyć. Kupowałem u niego elementy do WS po cenach może nie rewelacyjnych, ale przyzwoitych w porównaniu z cenami na necie i sklepach.

Na forum Elbląskim, jakiś frajer pisał o ogórkach kiszonych podobno z Francji którymi sie zażerał po 45 zł sztuka w jakiejś knajpie w Warszawie i płakał że nie stać go na spłacanie kredytu, i wydawało mu się że jest wielki.

Ale nie ruszajmy lawiny, bo będziemy się tylko obrażać, a to forum motocyklowe.

 

Co za "cudo" stoi za te 175 000 to każdy widzi, i nie ważne kto je wystawił, po prostu ma prawo. Po przypalane tłumiki z blachy po konserwach, do dupy pomalowane i wiele niedoróbek widocznych nawet dla takiego laika jak ja, ale jeszcze raz piszę, każdy ma prawo wystawiać co chce i za kasę jaką chce.

Także zamknijmy temat i tyle.

Jak sie znajdzie wariat z kasą to jego problem.

Swoim znajomym nie-motocyklistom nigdy nie podaję prawdziwych cen sprzętów i wyposażenia, bo raz nieopatrznie podałem cenę Shoeia którego kupiłem, to stukali sie w czoło i dali skierowanie do specjalisty.

 

Lato już nie daleko i tym sie powinniśmy cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może ktoś się skusi.Kto wie?http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M357108 tutaj ta dyńka.Dla mnie osobiście to jest mało warta bo popsuli wszystko co było piękne w tym moto.Między innymi szprychowe felgi.I brak sissybaru.No i ta owiewka.Prawda jest taka że mamy wolny rynek.I mogę wystawić na sprzedaż swoje szczyny za milion złotych, ale jednak trochę szacunku dla klienta się należy. To typowe moto laweciarzy. Bo kto normalny(zwłaszcza facet jeśli wiecie o co chodzi) decyduje się na hardtail i polskie drogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne i ten castomek powyżej, też cacy... ale jednak nawet takiej kasy za moto bym nie dał. Co innego robić taki dla siebie i pchać, podczas tej dłubaniny, mega złotówki...

Kto wie...? Może B&TCUSTOMS kiedyś zrealizuję marzenie i wyrośnie ci "zdrowa konkurencja" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Ciekaw jestem ile kosztuje w Polsce nowe cvo.Bo dyna wide glide rocznik 2007 był chyba 70parę tysięcy podstawowa wersja.

No przeca jest cennik na Liberatorze:

FLHRSE Screamin’ Eagle Road King 125 999

FLHTCUSE Screamin’ Eagle Ultra Classic Electra Glide 149 999

FXDSE Screamin’ Eagle Dyna 110 999

FXSTSSE Screamin’ Eagle Softail Springer 118 999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...