Skocz do zawartości

cb500 e vs. gs500


Gość ucio13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mialem okazje pszejechac sie na tych obydwu sprzetach ... GS byl dla mnie troche za maly, CB ma lepsza dynamike, bardziej technicznie zawansowana.. obydwa maja w miare bezawaryjne silniki... ekonomicznie GS pali o ok litra mniej na 100km... wizualnie to zalezy od kazdego co mu sie podoba.... na pewno za te same pieniadze dostaniesz nowszego GS co CB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede miec max 7000 na motorek odliczyc koszty rejestracji a wyjdzie skromna suma. za ta cene dostane co najwyzej zajechana honde a gs'a z 92-94 w dobrym stanie. Poza tym honda jest brzydka Smile

 

ja mozliwe ze bede sprzedawal po zimie mojego GS'a :buttrock: jestem z sosnowca wiec sam wiesz ;)

 

 

Scigalem sie kiedys GS v.s. CB!! Odcinek byl okolo 450 metrow i co wszystkich zadziwilo GS do 100km/h byl szybszy! Wiec jakies 200 metrow bylem sprzodu ale po wrzuceniu 3ciego biegu zostalem w tyle! Wyscig zakonczyl sie 10-15 metrowa przewaga CB!

Chcialem dodac ze CB byla odblokowana, tak jak i moj GS!

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scigalem sie kiedys GS v.s. CB!! Odcinek byl okolo 450 metrow i co wszystkich zadziwilo GS do 100km/h byl szybszy! Wiec jakies 200 metrow bylem sprzodu ale po wrzuceniu 3ciego biegu zostalem w tyle! Wyscig zakonczyl sie 10-15 metrowa przewaga CB!

Chcialem dodac ze CB byla odblokowana' date=' tak jak i moj GS![/quote']

:ehz: gs500 ma niecale 50km a cb500 58km niewiem jakim cudem mogles wziac cb do 100km/h :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wyścig z gs zależy jaki kierowca ;) ja mam cb500 i sobie chwale nie narzekam a części niewiem czy drogie orginalne napewno jak i do każdego moto ale np. dźwignia hamulca kosztuje 11zł bo właśnie kupowałem :lol:

jak chcesz moto co się nie psuje i w miare dobrze jeździ i niewiele pali to bierz cb500

www.hondacb500.prv.pl tu są opisy wszystkich 500 8)

a gs no jak by niebyło to staruszek i unas niestety jest dużo zakatowanych egzemplarzy ja za swojądałem 6000zł i wcale nieuwazam że to jakaś padlina i czy zjeżdzony motor puki co zrobiłem 1800km ale odpukać żadnej usterki :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...