Skocz do zawartości

oznaczenia opon Heidenau


Rekomendowane odpowiedzi

niech ktoś mi powie jak ja mam to rozumieć jak przy oponie nic nie pisze ani Rear ani Front

 

wejdźcie na te srtonki to zobaczycie o co mi chodzi:

 

http://www.reifenwerk-heidenau.de/produkte.html

 

http://www.motorad.pl/opony-motocyklowe,szosowe.html

 

mnie interesują K65 na tył do mojej Hondy 110/90-18 tylko że taki rozmiar jest tylko w okienku K65, natomiast w okienku K65 tył jej nie ma a w sklepie sprzedwca po tym jak go poinformowałem jaki rozmiar, do jakiego moto i że na tył powiedział że właśnie ta 110/90-18 K65 będzie dobra

 

nie wiem czy to jest jakaś uniwersalna czy jak

 

ponadto kliknijcie sobie z tego drugiego linka K64 albo K73 to te rozmiary co tam wyskakują to są chyba trochę za duże jak na przód czyli wychodziłoby na to że że jak nic nie jest napisane to wcale nie oznacza że to jest tylko na przód, ja już sam nie wiem

Edytowane przez MEH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no odpisali mi w końcu na maila, oto treść:

 

"Witam,

Opona 110/90-18 K65 jest oponą przeznaczoną na tylne koło (brak rowka prowadzącego w środku opony)z tym,że może być również montowana na przednie koło pod warunkiem poruszania się po suchych nawierzchniach asfaltowych. Tylko na oponach, na których jest zanaczone tylna lub przednia winno się stosować zgodnie z zaleceniami producenta."

 

no to mi wszystko wyjaśniło, mam nadzieje że innym też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...