Skocz do zawartości

KAWASAKI EN 500 VULCAN ROK 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy przesyłam zdjęcie odnośnie tego vulcana i pytanie jaki symbol ma się pokazać w okienku jak na pierwszym cylindrze zaczyna się praca bo na tym kole magnesowym jest więcej znaków firmowych

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7337bf276a6921c.html <---- fotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, jezeli dalej bedziesz uzywal Caps Lock to ci wykasuje wszystkie posty. Skad przekonanie ze jestem alfa i omega jesli chodzi o wszystkie mozliwe modele wszystkich firm japonskich to nie wiem, jesli chodzi o EN500 to tylko tyle ze widzialem go kilka razy na ulicy. Jak bierzesz sie za jakis motocykl to musisz kupic / sciagnac serwisowke.

Ogolny uklad rozrzadu w Kawie jest prosty i odpowiada Suzuki - oba walki ustawione wycieciami na koncach tak ze wyciecia skierowane sa na zewnatrz i przeciwlegle do siebie w poziomie, wskazowka EX na walku wydechowym pokrywa sie z powierzchnia przeciecia glowicy, a ustalona ilosc osiek lancucha oddziela wskazowke EX walka wydechowego od IN walka ssacego, zwykle tak zeby wskazowka IN walka ssacego rowniez byla rownolegla do plaszczyzny przeciecia glowicy. W tym momencie wal korbowy musi byc ustawiony na literke F, z tlokiem pierwszego cylindra w GMP. W pierwszym poscie napisalem ze byla to litera T, ale po sprawdzeniu w serwisowce mojej bylej Kawy ewidentnie napisane ze ustawia sie na litere F. Glownym pytaniem jest ile osiek oddziela walki w EN 500 i czy Kawa dalej stosuje ustawienie na litere F ( normalnie sprawdza sie na niej ustawienie zaplonu stroboskopem ).

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...