Skocz do zawartości

Szkolenie motocyklistow.


p A q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam propozycję tematów na całe szkolenie.

1. Ruszanie , pozycja , obsługa

2. Hamowanie - 7 typów + awaryjne

3. Przyśpieszanie-ze sprzęgłem, bez sprzęgła,próba Z

4. Zakręty-podnóżki, ciałem, kierownicą, kolanka, przeciwskręt, enduro, uślizg, wyścigowa

5. Uwagi do jazdy w mieście i na szosie

6. Jazda w różnych warunkach atmosferycznych: słońce, deszcz, śnieg, lód, wiatr, grad, burza

7. Jazda w terenie: zjazdy , podjazdy, muldy kamienie, piasek, rzeczka

8. Próba L

 

Możecie też zaproponować własne tematy i wysłać dowolne pytania na gg (9408483).

Miejscem treningow bedzie plac "targowy" w Bratkowicach (jego wymiary to okolo 60 X 70 m a najdluzsza "przekątna" to 130 m z dodatkowa mozliwoscia rozpedzenia z drogi) i łąka (w zaleznosci od cwiczonego tematu).

Naszym instruktorem bedzie Krzysztof Rokicki doswiadczony 57 letni instruktor sportu motocyklowego, w latach 70 - 84 czynny zawodnik sportu motocyklowego , trial, cross, rajdy szybkie, wyścigi. Na naszym forum prowadzi Samouczek motocyklisty http://forum.motocyklistow.pl/SAMOUCZEK-MO...STY-t82690.html .

Szklenie bedzie sie odbywac 15,16 III 08 oczywiscie na wlasnych motocyklach zeby poznac najlepiej ten sprzet ktorym sie jezdzi najczesciej. Jesli sie na nie deklarujesz to zbieram zaliczki w wysokosci 50 zl na konto 50102055581111156273300016 w tytule wpisz "Szkolenie motocyklowe - Imie Nazwisko". Wplata decyduje o zarezerwowanym dla ciebie miejscu, bedziemy sie szkolic jedynie w 6 osob aby instruktor mogl na kazdego zwrocic uwage. Koszt calkowitego szkolenia to 80 zl.

 

pozdrawiam Pawel Kwoka

 

P. S. BRAK WOLNYCH MIEJSC

1 p A q

2 enZo

3 Mycior

4 yani22

5 "Przemek"

6 didymos

 

Rezerwa

1 Penetratore

Edytowane przez jeszua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary droga edycja sie nie zapowiada! Rokicki przyjezdza na specjalne zaproszenie. CB 400 wystarczy przeciez nie bedziemy tam cwiczyc stuntu tylko technike jazdy, mysle ze nawet MZka by wystarczyla. Wszystko zalezy od ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!

Nie ma co zasypiać gruszek w popiele.

Ja już jeżdżę - co i Wam proponuję.

Szkolenie będzie krótkie ale treściwe.

Na wszystkie Wasze pytania postaram się odpowiedzieć.

Wiem , że to bardzo krótkie szkolenie , ale chcę Was zachęcić do podnoszenia swoich umiejętności jeździeckich.

I najważniejsze : dobry motocyklista jeździ min 100 lat - pamiętajmy o naszym bezpieczeństwie.

Do zobaczenia na szkoleniu.

Krzysztof Rokicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!

Nie ma co zasypiać gruszek w popiele.

Ja już jeżdżę - co i Wam proponuję.

Szkolenie będzie krótkie ale treściwe.

Na wszystkie Wasze pytania postaram się odpowiedzieć.

Wiem , że to bardzo krótkie szkolenie , ale chcę Was zachęcić do podnoszenia swoich umiejętności jeździeckich.

I najważniejsze : dobry motocyklista jeździ min 100 lat - pamiętajmy o naszym bezpieczeństwie.

Do zobaczenia na szkoleniu.

Krzysztof Rokicki

 

 

Ja też jeżdzę w każdy wolny weekend :icon_eek:

 

Moim zdaniem szkolić się warto zawsze bo tylko ćwiczenia i praktyka mogą przynieść rzeczywistą wartość poznanej teorii.

 

A jeszcze lepiej jak się ćwiczy pod okiem kogoś kto się na tym zna.

 

Bo przecież trening czyni mistrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łuuu łuuu widzę że na Podkarpaciu sami mistrzowie tylko nas czterech to takie leśne ci*ki co jeździć nie potrafią :icon_mrgreen:

 

 

Ale im mniej to lepiej, wasza strata.

 

Nie ma się co dziwić, jak mawiał Sterling Moss "Nie spotkałem jeszcze faceta który by się przyznał że jest słabym kierowcą i kochankiem" :)

 

 

Widać tylko my tacy słabi :flesje:

 

Byle by pogoda dopisała.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj enZo to nie wiedziales ze na podkarpaciu mamy samych mistrzow (prostej) ??

Kierowca moze jestem nienajlepszym ale do drogiego to sie nie przyznam :P przeciez sam wiesz ze dobra kawe robie :icon_mrgreen: .

Pogoda uda sie spokojnie, juz w ta niedziele ma byl okolo 8*C to na nasz trening bedzie pewnie z 20 :D

Do zobczyska i czkamy jeszcze moze jakis MOTOCYKLISTA do nas dolaczy. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac, ze temat ma 240 odsłon,ale tylko 4 chetnych. Szkoda,ze tak mało ludiz chce sie szkolić. Wiadomo, żę łatwiej narzekać na kogoś niż zobaczyć własne błędy.Dotałem tez pytnie na gg, czy na tym kursie bedzie mozna nuczyc sie "trików Stuntowych".Otórz odpowiadam NIE, bo nie temu słuzy ten kurs.

 

Pamietajcie ,ze nigdy nie jes sie tak dobrym ,zeby nie mozna byc lepszym.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, trochę jesteście nie fair, bo ja np. bardzo chętnie bym na coś takiego pojechała, ale termin mi akurat wybitnie nie pasuje, jak zresztą wiele innych terminów bo studiuję 7 dni w tygodniu i nie zawsze mogę sobie zrobić wagary po to, żeby jechać do domu i pośmigać na motocyklu.

 

Następnym razem jak będziecie jeździć po ludziach to pomyślcie o tych, którzy by naprawdę chcieli a nie mogą.

 

Pozdrawiam:

Ćma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, trochę jesteście nie fair, bo ja np. bardzo chętnie bym na coś takiego pojechała, ale termin mi akurat wybitnie nie pasuje, jak zresztą wiele innych terminów bo studiuję 7 dni w tygodniu i nie zawsze mogę sobie zrobić wagary po to, żeby jechać do domu i pośmigać na motocyklu.

 

Następnym razem jak będziecie jeździć po ludziach to pomyślcie o tych, którzy by naprawdę chcieli a nie mogą.

 

Pozdrawiam:

Ćma

 

No to kiedy ty byś chciała kolezanko jak ty studiuszesz 7 dni w tyg??Masz do nas pretensje o to, bo my do ciebie nie??

Poza tym ten termin został narzucony , ponieważ osoba któa go przeprowadza ma wolny tylko ten termin (tak mi sie wydaje, ale pAq moze sie wypoiwe konkretniej co do terminów)

Noi tak na koniec to nie jezdzimy po wszystkich ,tylko zobacz ile jest wyświetleń, a ile wypowiedzi i chętnich.

Forum jest duze, a i na sub forum Podkarpacie jest troche ludzi.Myslelismy raczej ze jak zorganizujemy takie skolenie w takiej cenie to poprostu ludzie beda walic drzwiami i oknami (dlatego decydowała data wpłaty ,bo ilośc miejsc ograniczona) - a tu masz babo placek.

Nam to akurta nie przeszkadza poprostu kazdy z nas zapłaci troszke wiecej i luzz.

 

 

pozdrawaim i wiecej Luzu :icon_biggrin:

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Myciorem w 100 %.

 

Termin jest narzucony a temat już tu trochę jest więc można sie było spokojenie dostosować.

 

Ciemka nie tylko Ty masz zajęte 7 dni w tygodniu, ja akurat też w ten termin mam zjazd w Krakowie ale go opuszczam, pozatym mam moto w Zamościu więc muszę nim jeszcze przyjechać a nikomu się nie skarżę że termin zły.

 

Pan Krzysztof nie będzie latał na każde zawolanie bo nie mieszka w sąsiedniej wiosce :biggrin:

 

A ilość chetnych jak na subforum to kpina.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...