Skocz do zawartości

Sprowadzam motocykle z Włoch


Gość motoitalia.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość motoitalia.pl

Witam

 

Sprowadzam motocykle z Włoch - wyłącznie bezwypadkowe, w stanie idealnym.

 

Każdy motocykl przed zakupem jest szczegółowo analizowany pod wzgledem stanu technicznego i wizualnym.

 

Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, że nie zajmuję się sprowadzaniem części, motocykli powypadkowych oraz starszych niż 2000 rok!!!

Zapraszam do Piły!

 

Zapytania proszę kierować telefonicznie lub na adres e-mail

 

Aktualna oferuję:

 

HONDA CBR 600 F4i - prod. 2005

HONDA CB 600 F5 HORNET - prod. 2005

HONDA CBR 1000 RR Fireblade - prod. 2007 (HRC)

HONDA CBF 600 N - prod. 2005

HONDA CB 600 Hornet - prod. 2006

Honda CB 900 Hornet - prod 2002

 

Motocykle można obejrzeć na allegro pod loginem BROCKER a wkrótce na www.motoitalia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

UWAGA na tego człowieka. TO OSZUST!

 

Pojechałem oglądać motor, spisaliśmy umowę i wpłaciłem zaliczkę, ponieważ nie było kompletu dokumentów.

Dokumenty miały przyjść lada dzień, jednak w umowie zapisaliśmy ostateczny termin oczekiwania, po którym (w razie ich braku) mogę zrezygnować z zapisów umowy i zażądać zwrotu zaliczki. Oczywiście dokumentów nie ma do dziś (ostateczny termin wg umowy mijał 28-08-2008r.). Początkowo gość tłumaczył się, że pieniądze już wysłał i jest wielce zdziwiony, że nie mam ich jeszcze na koncie. Teraz już nie odbiera telefonów... Sprawa trafi do sądu. OSTRZEGAM WAS, nie warto się zadawać z takimi ludźmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...