Skocz do zawartości

Majówka 2008 opcja 2-ga


vigaCMHQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_mrgreen:

fajnie to mnie upokoiliscie troszke - dobrze ze sa taki grupy jak wasza ktore biora pierwszakow pod skrzydła i daja szanse sprobowac przygody- no i dzieki za zaproszenie - zarazilam sie pomyslem i chetki nabralam -

pogadam z moja drugo polowka i zobaczymy - jeszcze kwestia wyposazenia - nic nie mam nawet dobrego stroju jeszcze - czekam na motobazar w wawie 13 kwietnia - mam nadzieje zakupic tam wszytko co potrzebne...pozdrawiam i dzieki za szybkie odpowiedzi :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy 26 kwietnia jest juz pewna data wyjadu ??

bo musze kierownika pomeczyc o 3 dni urlopu, ewentualnie zacząć myślec nad jakas choroba :biggrin:

 

dobrze ze to tylko juz 6 tyg, praktycznie mam juz wszystko co potrzebne bedzie, runsztunek gotowy,

tylko jeszcze olej w kardanie zmienic i klocki w tylnim hebelku....

brakuje mi tylko cierpliwosci niestety

 

P.S.

Jak jest jeszcze z wymiana waluty, bo zastanawiam sie czy brac tylko złotóweczki czy moze pol na pol złotówki i ojro.

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze to tylko juz 6 tyg, praktycznie mam juz wszystko co potrzebne bedzie, runsztunek gotowy,

tylko jeszcze olej w kardanie zmienic i klocki w tylnim hebelku....

brakuje mi tylko cierpliwosci niestety

 

To u mnie końca nie widać, łożyska, oleje, filtry, hamulce, opona…… jak pomyśle o gaźnikach :banghead: to mnie krew zalewa. Jeszcze kask muszę kupić, jak na złość zdrożał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam:

 

1. DATA WYJAZDU: 26.04 /sobota/ (zbiórka - Warszawa - parking przy OBI - Al. Krakowska)

 

2. Niezbędne wyposażenie:

 

a) karimata

b) śpiwór (namiotów nie zabieramy !!!)

c) jedna osoba z większa powierzchnią ładunkową - APTECZKA - czekam na ochotnika (ja mam spory

zestaw ratunkowy ale przyda się jedna apteczka wiecej)

d) zapasowe świece do motocykla.

e) zestaw naprawczy do kół - czyt.: łatki

 

3. Co do waluty - jeśli chodzi o Czechy to przy granicy a co do innych krajów to chyba ojro trza wziąć.

 

4. Dokument tożsamości.

 

5. Reszta wg uznania

 

macie czas żeby się zaopatrzyć !!!!

 

 

woolkan ---> nie łam sie mnie też przegląd czeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie zgłaszam na dodatkowa apteczke,

mam 85 litrow w kuferkach i jade sam wiec apteczka sie napewno zmiesci,

co do samego wyjazdu to my z lubelszczyzny dolaczymy do Was w trasie, tak zeby nie narzucac, czyli pewnie najprawdopodobniej w Piotrkowie Tryb. lub w Łodzi... zalezy jak bedziecie jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie zgłaszam na dodatkowa apteczke,

mam 85 litrow w kuferkach i jade sam wiec apteczka sie napewno zmiesci,

co do samego wyjazdu to my z lubelszczyzny dolaczymy do Was w trasie, tak zeby nie narzucac, czyli pewnie najprawdopodobniej w Piotrkowie Tryb. lub w Łodzi... zalezy jak bedziecie jechac

 

 

OK - więc temat drugiej apteczki załatwiony.

 

Co do dobicia do grupy: jedziemy przez Piotrków więc spotkamy się na jakimś CPN-ie za Piotrkowem :P

szczegóły ustalimy telefonicznie przed wyjazdem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wygladam własnie za okna i sie zastnawiam czy koniec kwietnia bedzie dobrym terminem,

mysle tez nad lancuchami na kola :icon_mrgreen: kto wie czy nie zasypie, tozto dopiero koncowka kwietnia bedzie....

 

a tak w temacie wyjazdu,

czy wykupujecie dodatkowe ubezpieczenia, jak tak to jakie ??

czy moze nasze sa juz wazne w calej UE ??

 

proponuje 5 kwietnia spotkanie zapoznawcze na rozpoczecie sezonu w Starej Iwnicznej

my sie pewnie pojawimy jak nie zasypie :D

a od stolicy to rzuc kamieniem

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

proponuje 5 kwietnia spotkanie zapoznawcze na rozpoczecie sezonu w Starej Iwnicznej

my sie pewnie pojawimy jak nie zasypie :icon_mrgreen:

a od stolicy to rzuc kamieniem

 

chętnie - ale może przełożymy ten 5 kwietnia - akurat mam kurs :wink: a chciałbym być - może tydz później??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może, w związku z tym, iż termin wielkimi krokami się zbliża zaczniemy uaktualniać listę wyjazdową?

Bo osób przewija się dużo w temacie a konkretów brak :icon_exclaim:

Viga, kolego organizatorze, hi, hi, zacznij raz jeszcze. Mnie możesz liczyć w dwóch osobach, na dwóch motorkach. Czyli Autochton i Daddy.

A pogoda faktycznie mało fajna.

I ja jestem za przeniesieniem spotkania, bo będę w Bułgarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może, w związku z tym, iż termin wielkimi krokami się zbliża zaczniemy uaktualniać listę wyjazdową?

Bo osób przewija się dużo w temacie a konkretów brak ;)

Viga, kolego organizatorze, hi, hi, zacznij raz jeszcze. Mnie możesz liczyć w dwóch osobach, na dwóch motorkach. Czyli Autochton i Daddy.

A pogoda faktycznie mało fajna.

I ja jestem za przeniesieniem spotkania, bo będę w Bułgarii.

 

oki, oki.....

 

AKTUALNA LISTA:

 

1. vigaCMHQ - vt600

2. woolkan

3. earl ???? - rozumiem, że jedzie

4. morus70

5. aftys6 - deuville

6. marcin - gsx 1400 ( na 50 %)

7. Florek + Kasia - gsxf600

8. Autochton - KZ 1000 POLICE

9. Daddy

 

 

DOpisywać się !!! pzmiętając o metodzie kopiuj/wklej całej listy :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teamt troche ucichł ale mam nadzieje ze nikt nie zrezygnuje :)

za tydzien biore sie za zmiane olejów, swiec itd.

Wmontuje tez gniazdko zapalniczki, przyda sie do podpiecia ladowarki do akumulatorkow do aparatu no i do komórki.

Jeszcze tylko spiworek zakupic nowy bo moj juz wyslyzony i zlachany.

No i pozostaje cierpliwie czekac.

Ale jak tu wytrzymac te 5 tyg.

 

Strasznie mnie ta pogoda martwi, mam nadzieje ze juz lada moment sie prawdziwa wiosna zacznie bo wole nie myslec jakby taka podroz wygladala przy plus 5 st

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...za tydzien biore sie za zmiane olejów, swiec itd...

 

Ja też oddaję sprzęt w tym tygodniu do serwisu, niestety kroi się większa robota :D więc trochę bedzie mnie to kosztowało.

Co do wyjazdu to próbuję namówić jeszcze paru kumpli na naszą eskapadę. W każdym razie ja jadę na 100%. Może powinniśmy powoli zacząć szukać jakiś miejscówek w Budapeszcie? Rozumiem, że kempingów nie bierzecie pod uwagę? Mam straszną ochotę wypróbować nowy namiot no ale trudno.

Pogodą się nie przejmuj, podobno w tym roku ma być wyjątkowo goracy maj.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kempingi odpadają - musi być dach nad głową.

 

Ja zarezerwuje nocleg w Pradze.

Ktos chętny do rezerwacji w Budapeszcie??

 

Kupiłem przewodnik po Węgrzech :banghead: , mogę napisać parę maili w sprawie miejscówek. Jeżeli ktoś ma jakieś sprawdzone adresy to chetnie skorzystamy. Tylko pytanie co nas interesuje? Jaka kasa i jakie warunki są akceptowalne? Rozumiem, że niektórzy wybierają się z partnerkami, więc pewnie woleliby dwójki? Czy interesuje nas tylko nocleg w Budapeszcie czy też bierzemy pod uwagę zatrzymanie się w drodze powrotnej w Egerze czy Tokaju?

W googlach wyskakuje np. coś takiego http://www.budapeszt.com.pl/dohany/index_pl.php 14 E za osobę co wy na to?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie w graniocach 10 ojro mozna juz znalezc pozadne kwatery.

Co do noclegu to moze lepeij ciut dalej od Budapesztu, moze jakies okoliczne gospodarstwa agro w pobliskich wsiach, zawze bedzie taniej.

Ewentualnie w Tokaju, przy okazji skosztujemy lokalnych wyrobów :buttrock:

A propos na ile dni jedziemy :biggrin: mam nadzieje ze nie krocej jak 5 :icon_twisted:

 

Ciekawa stronka i fajne zdjecia, az chce sie jechac :-)

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też oddaję sprzęt w tym tygodniu do serwisu, niestety kroi się większa robota :banghead: więc trochę bedzie mnie to kosztowało.

Co do wyjazdu to próbuję namówić jeszcze paru kumpli na naszą eskapadę. W każdym razie ja jadę na 100%. Może powinniśmy powoli zacząć szukać jakiś miejscówek w Budapeszcie? Rozumiem, że kempingów nie bierzecie pod uwagę? Mam straszną ochotę wypróbować nowy namiot no ale trudno.

Pogodą się nie przejmuj, podobno w tym roku ma być wyjątkowo goracy maj.

Pzdr

 

Kempingi odpadają - musi być dach nad głową.

 

Ja zarezerwuje nocleg w Pradze.

Ktos chętny do rezerwacji w Budapeszcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...