Skocz do zawartości

Mototarg Warszawa 2008


Piotr27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No no, widać, że w naszej koleżance forumowej (gwieździe tv :P) jest żyłka motocyklistki, z rozbrajającą szczerością poleciła milionom telewidzów kupowanie 600 na pierwsze moto, gdyż jest to moc do okiełznania ;)

Teraz czeka Cię atak precli o tym, że 500 max a najlepsza jest 125 :notworthy: Brawo za odwagę ;P

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak. to kolega z forum nie pomoże, nie zwróci uwagi. żeby jakiś całkiem obcy człowiek musiał.... ech.... co za ludzie....

Poprostu koleś był szybki jak błyskawica a ja miałem z rana troszkę opóźniony zapłon chociaż biorąc pod uwagę wczorajsze party to i tak nieźle wyglądałem (mniej więcej jak pół dupy z za krzaka) a tak w ogóle to niezły szczur.

Pozdrawiam

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że ta ksywa nie jest przypadkowa ;P

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajzel to byl istny!!! drozyzna, kiepski wybor, koles od plastikow cenami zwalal z nog!!!pozdrowienia dla Marcina SF i Wiecznego Studenta

Marcin, sprzedales padline?

pozdrawiam

ps

moja kobieta juz nie dlugo bedzie w topowej formie; trza bedzie przesmigac ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że ta ksywa nie jest przypadkowa ;P

Ksywę mam oczywiście na zasadzie kontrastu to jest oficjalna wersja i jej się będę trzymać!!! :notworthy:

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu koleś był szybki jak błyskawica a ja miałem z rana troszkę opóźniony zapłon chociaż biorąc pod uwagę wczorajsze party to i tak nieźle wyglądałem (mniej więcej jak pół dupy z za krzaka) a tak w ogóle to niezły szczur.

Pozdrawiam

a tak swoją drogą to nie łaska była podejśći się przywitać? przedstawić? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoją drogą to nie łaska była podejśći się przywitać? przedstawić?

No co ty zbyt nieśmiały jestem :notworthy:

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem mimo wszystko zadowolony- nic że bajzel był mały, akcesoriów kiepski wybór lecz mi udało się kupić to co najbardziej planowałem i jest ok. Grunt że coś się dzieje. a ty aśka blokadę kupiłaś taką co ja? jakość nie specjalna ale myślę żę spełni zadanie- odstraszy wyglądem potencjalnego nowego właściciela i nie pozwoli ruszyć na zapiętej tarczy-dobrze wyje. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty aśka blokadę kupiłaś taką co ja? jakość nie specjalna ale myślę żę spełni zadanie- odstraszy wyglądem potencjalnego nowego właściciela i nie pozwoli ruszyć na zapiętej tarczy-dobrze wyje. :D

dokładnie. a jak alarm nie pomoże, to waży to to tyle, że nawet zabić nią można ;)

 

gnida-to następnym razem weź baner z napisem, ze to Ty, to sama się podejdę przywitać:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnida-to następnym razem weź baner z napisem, ze to Ty, to sama się podejdę przywitać:D

A nie tak łatwo to nie będzie będziesz się musiała domyśleć który to gniduś

udanych łowów:P

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aśka jaki dumny byłem, że mogłem rodzinie pochwalić się znajomościa z gwiazdą TV :P i... już zbieram na ten autograf, oczywiście liczę na zniżkę po znajomości :P

Fajowo że w końcu też miałem okazję osobiście poznać Marcina SF :)

Ja niestety nic konkretnego dla siebie nie znalazłem i musiałem się zadowolić tylko gadżetami w postaci koszulki i bandamki hihi ;) No co?... powiedziałem sobie że z pustymi rękami nie wyjdę choćby nie wiem co.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...