Skocz do zawartości

Dla elektryków i nietylko- rozrusznik


ventura
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mialem chinska opone crosowa , nie doc ze nikla w oczach kosztowala o 100 zl wiecej niz podobny czeski Mitas, to jeszcze prowadzenie bylo tragiczne , calkowice nie przewidywalny tyl motocykla.

Co do Chińskich opon to masz rację, jakościowo nie są najlepsze i nie da się na nich poszaleć. Co do szybkiego zużywania to u mnie niebardzo chcą się zużywać. Są twarde, nie kleją się do asfaltu i nie chcą się zetrzeć a szkoda mi wymieniać z jeszcze całkiem dobrym bieżnikiem.

Tylna spoko ale przedniej to bym się już chętnie pozbył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do butów:P

Jezeli mówimy o typowo zimowych (trekkingowych) to przebieg 5 lat to nawet nie taki duzy wyczyn.

 

Mój kumpel ma halówki z nike, cały czas w nich trenuje na hali 3 razy w tygodniu przez 3 lata, i jak do tej pory to mu farba z powierzchni narazonych na kontakt z piłką zeszła, i wyglada na to ze predzej sie podeszwa wylata niż but jako taki.

 

Ja teraz mam od dwóch lat najęcje nie przeznaczone do piłki ale przyznam sie ze czesto w nich gram, na motorze i rowerze latam i w piłke na asfaltowej powierzchni i jako taki but dalej żywy ale podeszwa się gumowa już wyciera ze blisko już mojej stopie do asfaltu.

 

Także na Nike kupowanie w polsce nie ma co narzekać. :banghead:

Edytowane przez tomasz90skomra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cięższych maszyn to prawdopodobnie Keeway w następnym roku wprowadzi jakąś 650 typu turystyk sport czy naked. Chińczycy produkują takż motocykle pojemności 450 ccm i 500 ccm z tym że w Polsce nie są one jeszcze dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm hinszczyzna jadaca 170 km/h :biggrin: a toto sie zatrzyma ? nie rozkreci przy 170 ;)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam Nike juz 5 lat, adidasy do biegania, choc chodze w nich na codzień, jezdze na moto.....i sie trzymaja, a sa produkcji Vietnam :P drogie, mam tyle samo czasu, sa produkcji Indonesia...i tez sie trzymaja bez zarzutu.

 

W temacie o rozrusznikach mówimy o butach...nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm hinszczyzna jadaca 170 km/h :banghead: a toto sie zatrzyma ? nie rozkreci przy 170 :buttrock:

Jak jedzie już 130km/h i sie nie rozpada to te 40km/h więcej nie powinno robić problemu dla nieco mocniejszej konstrukcji.

Niemniej jednak nie odważyłbym się tyle jechać bez wcześniejszego osobistego sprawdzenia wszystkich śrubek, czy są prawidłowo dokręcone. :buttrock:

Co do zatrzymywania się to hamulce są w zupełności wystarczające. Od 100 do 0 w około 4s na czystym suchym asfalcie to chyba nie jest tak źle.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...