Skocz do zawartości

Yamaha TT


Rekomendowane odpowiedzi

co do części do Husqvarny to są porównywalne ( jednakowo drogie) :icon_arrow: jak w innych sprzętach.

 

Są przedstawiciele serwisy w Polsce, np chyba Zych ma częsci, w Łodzi Dim-pol, nie ma problemu z dostępem

 

 

a co do WR 400 to szukajcie wr 426 bo trudno bedzie dostać 400 w dobrym stanie, wiem bo sam zjechałem kraj w poszukiwaniu właśnie Wr 400 i dupa z tego była, same padaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslisz o tym?http://moto.allegro.pl/item302346368_yamaha_tt_600_i_inne_nie_xt_.html

 

jaka to wersja tt ?

 

TO YAMAHA TT 600-S DOBRA WERSJA ,ZAWIESZENIE OHLINSA Z TYŁU ,NA KOPKE .STOSUNKOWO LEKKA .Nawet ją ogladałem bo tak sie składa że od tego samego gościa kumple kupił yamahe tt 350. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakich przedziałów wiekowych najlepiej brać huski?

 

A co myslisz o tym?http://moto.allegro.pl/item302346368_yamaha_tt_600_i_inne_nie_xt_.html

 

jaka to wersja tt?

Huski to od 99 bo wczesniej byly problemy z chlodzeniem,ogolnie huski 4T to najlepiej od 99 bo wczesniej byly jakies problemy np:częsci a co do 2T to wszystko jednakowe hondy,yamahy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grucha87 mam taka mala sugestie skoro masz ograniczony budzet... o kazde hard enduro bedziesz musial dbac, a co sie z tym wiaze wydawac pieniadze :lalag: Czy kupisz EXC, czy EGS czy inne hard enduro bedziesz ladowal siano :flesje: te silniki potrzebuja dbalosci... nie wiem czy wiesz ale np w 2T tlok powinien pracowac nie wiecej niz 20 m/h potem = wymiana... (wiem ze mieszkamy w Polsce i nie wszyscy maja mozliwosci zeby tak dbac o moto, ale to pozniej sie na nim zemsci ) Jezeli 4T to jeszcze wieksze wydatki (zawory itd) Pomysl raczej tak jak niektorzy koledzy radza... DR, TTR, XT, co prawda maszyny sa ciezkie na tory crossowe czy cos podobnego ale za to silniki zywotne i eksploatacja tansza!

 

Jest multum powodow i decyzji ktore musisz rozwazyc przed zakupem moto a zebys pozniej nie zalowal :crossy:

Gdzie, po co, w jaki teren, jakie pieniadze na eksploatacje...

Edytowane przez k2adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...