Skocz do zawartości

VTX


skajlajt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Od trzech dni jestem szczęśliwym dosiadaczem VTX 1300.

Gratulacje sprzeta. VTX 1300 co? C R

 

Gratuluję ale urzędowo proszę Cię o dołączenie się do posiadaczy VTX (jest taki temat) a chwaiimy się w innym dziale.

Prałat nie naciskaj gościa bo się zamknie :icon_mrgreen:

Użyszkowników VTX niby trochę jest, a w temacie VTX-a nie ma komu pisać (problemów ze sprzętami nie mają czy co?)

240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!

Sam myślę o VTX za rok być może, zastanawiam się tylko 1300 czy 1800. Teraz prawdobodobnie kupię na jeden sezon VN 1500 Nomad z 2000r. Napisz jaki to model tego VTX no i może jakies foty byś zapodał :D

Dzięki wszyskim za zainteresowanie. Nie bardzo umię się poruszać w tym forum. Nauczę się mam nadzieję nibawem. Na razie nie mogę się nacieszyć moim motocyklem. Jest to mój czwarty dwókołowiec. Virago 535 na starcie, Honda Shadow 750 i Suzuki Burgman 650. Powrót do cruizera był oczywisty. Raz się nim przejechałem w niedzielę, Trasa Toruńska była sucha, wrażenia super chociaż adrenalina zagłuszała wszelkie emocje. Foto w krótce. Pozdrawiam wszystkich moto.

 

Gratuluję :D ale urzędowo proszę Cię o dołączenie się do posiadaczy VTX (jest taki temat) a chwaiimy się w innym dziale. Pozdrawiam i bez urazy :)

Sorry nie wiedziałem Możesz mi podpowiedzieć gdzie ten dział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!

Sam myślę o VTX za rok być może, zastanawiam się tylko 1300 czy 1800. Teraz prawdobodobnie kupię na jeden sezon VN 1500 Nomad z 2000r. Napisz jaki to model tego VTX no i może jakies foty byś zapodał :D

Jest to VTX 1300 z 2004 roku import USA z przebiegiem 2300 mil. W Polsce od 2 lat. Wygląda tak jak powinien czyli jak nowy. Ma niespotykany kolor srebrno-szary w metaliku. Niebawem na drogach Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prałat ..................... uspokój mi sie tu natychmiast, kolega do dobrego Działu trafił :icon_mrgreen:

 

Gratulacje!!! :)

Klaudiusz, sam Go tu przeniosłem :) a wcześniejsze posty, panie, to jeszcze na swoim terenie pisałem. Teraz tylko ponawiam gratulacje :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...