Skocz do zawartości

Kombinezon


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, ja byłam sobie przymierzyć taki kombi Arlen Ness - po rabaciku za 2K

 

Kurteczka spoko leżała (tzn. dało się jeszcze oddychać), ale że byłam tylko w sukience no to na gołe nogi (po balsamie) chciałam założyć spodenki i nie dałam

 

za żadne skarby rady tego włożyć. Stopka ugrzęzła mi na wysokości ochraniacza na piszczel. Jadę w poniedziałek na drugą przymiarkę ale zasugerowano mi wziąć bieliznę termiczną, tyle że ja takiej nie posiadam - więc co mam zrobić żeby się wcisnąć? Bo jak na razie założenie skórzanych spodni jest dla mnie jak najbardziej impossible...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do autora tematu:

napisz jak wrazenia po kilku miesiacach uzytkowania kombi, ja wlasnie rozwazam jaki kupic, a taki jak kupiles calkiem mi sie podoba

 

 

wiesz co ja w kombiaku jezdzilem od 3 lutego (kominiara+kolnierz+bluzeczka pod kurtke i mozna smigac smialo majac 4stopnie tak ladnie izoluje) do momentu pojawienia sie pierwszych dosc cieplych dni gdzie dyskomfort termiczny zakloca przyjemnosc z jazdy. oczywiscie czlowiek po zimie glodny jazdy wiec zdarzylem nakrecic w nim tak 3-4tys kilometrow. tak jak forumowicze pisali kombiak uciagnal sie podczas jazdy dopasowujac do sylwetki jednak nadal scisle przylega do ciala dobrze go chroniac, kazdy ochraniacz lezy na swoim miejscu no moze poza tylkiem ktory gdy stoje wyglada troche jakbym sie posral ale to standard :icon_twisted: ,idealnie chroni od deszczu po jezdzie wylazlem suchy , zadnych popruc dziur etc w porowaniu koledzy pokupowali sobie Retbajki i jeden z nich trafil chyba slaba pozycje bo sie pruje. generalnie polecam za ta kwote.

pomalu wracaja do nas chlodniejsze dni i pora bedzie znowu wyciagnac kombiaka z szafy wiec wydalbym ci rzetelniejsza recenzje gdybys zapytal np w listopadzie.

 

jakbys mial jeszcze jakies konkretne pytania pisz.

 

pozdro

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

przepraszam, ze odswieze temat, ale musze. wlasnie kupilem kombi. przy ubieraniu pomogla mizona, w sumie to tylko przy spinaniu kurtki ze spodniami. spodnie leza pieknie, idealnie przylegaja, zamek z kurtki dal sie bezproblemowo zapiac, ale... uwiera mnie w barkach. kombi SPIDI. nie potrafie calkiem wyprostowac barkow. pozycja na moto napewno bedzie odpowiednia, ale nie wiem, czy nie jest za ciasny. czy to naprawde musi az tak przylegac do ciala? boje sie, ze w razie wypadku osoby postronne nie dadza rady sciagnac tego ze mnie, bo mi to sprawilo problem, a nie kazdy nosi przy sobie nozyczki. zostawic go, bo sie dopasuje, czy olac sprawe i wymienic na luzniejszy?

byla CBE F4 WEST

SZUKAM R1, R6 LUB 1000rr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój BYŁY już Arlen Ness jak zanabyłem to ledwo zakładałem, ale po 2 sezonach jazdy - w tym jazdy w niskich temperaturach, kiedy zakładałem pod niego grubą bluzę z kapturem i kalekity - tak się rozciągnął że masakra. Aż trochę wisiał ostatnio.

 

Kombiak MUSI być obcisły przy pierwszych kilku / nastu jazdach, potem się już układa i dopasowuje do ciała.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo. bylem pewny, ze jest za maly. smiejesz sie z nozyczek, hmm... wyobraz sobie wypadek, "glupie" zwichniecie obojczyka i otwarte zlamanie przedramienia. wolalbym, zeby kombi poszlo na kawalki niz przezywac dodatkowy bol przy sciaganiu go.

byla CBE F4 WEST

SZUKAM R1, R6 LUB 1000rr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kombiak MUSI być obcisły przy pierwszych kilku / nastu jazdach, potem się już układa i dopasowuje do ciała.

 

Poczytałem trochę w temacie,bo właśnie kupiłem kombinezon 2 częściowy FLM,ale używkę.Spodnie pasują idealnie,natomiast zakładając kurtkę muszę się namęczyć i żeby zapiąć muszę wyjąć protektor z pleców. Wszyscy piszą że się dopasuje/rozejdzie,ale piszą o nowych- jak myślicie czy taka używka też się jeszcze ciut rozejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć. Możliwe, że pasowała na poprzedniego właściciela i się nie rozbijała, więc wtedy się powinna rozbić, jeśli On miał problemy z założeniem, to raczej cudów bym nie oczekiwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę w temacie,bo właśnie kupiłem kombinezon 2 częściowy FLM,ale używkę.Spodnie pasują idealnie,natomiast zakładając kurtkę muszę się namęczyć i żeby zapiąć muszę wyjąć protektor z pleców. Wszyscy piszą że się dopasuje/rozejdzie,ale piszą o nowych- jak myślicie czy taka używka też się jeszcze ciut rozejdzie?

 

Ja myślę, że się jeszcze trochę rozejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że się jeszcze trochę rozejdzie.

 

Też tak myślę bo są już efekty.Kupiłem jakąś pastę do pielęgnacji skóry,namaściłem całe kombi i na gnaty.Łaziłem w nim chyba ze 4h.Jest o niebo lepiej.Do wiosny jeszcze trochę czasu,więc i protektor na plecy zarzucę.Biorąc pod uwagę,że z 5 kg mogę zbić z wagi. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...