Skocz do zawartości

Toyota Carina E


nowy011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A noo właśnie.. dostałem takie cośśś rocznik 96 buda 94 1,6 16V Japoniec +/-115koni. Liftback

Straszliwie zaniedbany wew.. tapicerkę mam do wymiany.... zarwany fotel itd..

Ogólnie to wyglada hmmm .. kijowo. obite drzwi porysowany..

 

Stał ponad 6 misiecy jak nie wiecej... także pordzewiałe elementy w silniku i to ostro...

Co do samego silnika to hmmm odpala.. kompresja do 12 na cylindrach minimalna to było chyba ponad 9

przebieg 300 tysi. Sprzegło do wymiany ale to już mam .. pourywane wyłaczniki brak sterowania elektryki . centralny zjeb.. ..

Samochód Tescia który dał pracownikowi do śmigania przez ponad 1,5 roku śmigał i tak rozje.. samochód. brak szacunku dla czyjeś własności...... rece mi opadły jak zoabczyłem co on oddaje.. . no ale to już przeszłość..

 

W sumie troche trzeba wpakować co by mozna było pośmigać troche . Przewaga jest taka nad moim Punto ,że jest wiekszy ..( Bgażnik 545 litrów)

 

Szukam jakiś zbędnych cześći ... wiem ,że na szrotach tego jest sporo ... ale może jakos komuś cośś się wala po garażu .. i za tzw. pare ZETA jest w stanie sprzedać ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A noo właśnie.. dostałem takie cośśś rocznik 96 buda 94 1,6 16V Japoniec +/-115koni. Liftback

Straszliwie zaniedbany wew.. tapicerkę mam do wymiany.... zarwany fotel itd..

Ogólnie to wyglada hmmm .. kijowo. obite drzwi porysowany..

 

Stał ponad 6 misiecy jak nie wiecej... także pordzewiałe elementy w silniku i to ostro...

Co do samego silnika to hmmm odpala.. kompresja do 12 na cylindrach minimalna to było chyba ponad 9

przebieg 300 tysi. Sprzegło do wymiany ale to już mam .. pourywane wyłaczniki brak sterowania elektryki . centralny zjeb.. ..

Samochód Tescia który dał pracownikowi do śmigania przez ponad 1,5 roku śmigał i tak rozje.. samochód. brak szacunku dla czyjeś własności...... rece mi opadły jak zoabczyłem co on oddaje.. . no ale to już przeszłość..

 

W sumie troche trzeba wpakować co by mozna było pośmigać troche . Przewaga jest taka nad moim Punto ,że jest wiekszy ..( Bgażnik 545 litrów)

 

Szukam jakiś zbędnych cześći ... wiem ,że na szrotach tego jest sporo ... ale może jakos komuś cośś się wala po garażu .. i za tzw. pare ZETA jest w stanie sprzedać ..

 

 

Siemasz! tego posta pisałeś dawno ale z racji tego, że sam mam Carine E to ci powiem, że warto odwiedzić Wołomin gdyż ja tam serwisuje swoją skorupe i u mechanika widzę od czasu do czasu jakąś rozbitą Carinę!! jeśli cię to w ogóle interesuje po takim czsie to się odezwij i dam ci namiar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy011, najlepiej dogadaj się z Arturem to Ci w całości puści swoją Toyotkę w dobrej cenie. Samochód jest zdbany i za cenę jaką on za niego chce można brać go w ciemno!

Jeśli ktoś szuka Cariny w kombi to niech wali do niego, chłopak musi się jej pozbyć bo spada z polskiej zemii zarabiać na cebrę na obczyźnie.

P.S. Ehhhhh Artur, Artur, że też muszę za Ciebie to pisać... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...