Skocz do zawartości

Miejsca warte odwiedzenia.


Szpadi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z chęcią rozruszania przymierającego działu Kalisz, zaczynam temat o miejscach wartych odwiedzenia. Takich, do których się chce się jechać puszką.... na wioskach lub gdziekolwiek indziej.

 

Ja polecam okolice Konina - Tręby Stare - Budzisław Kościelny itp. Piękne jeziorka i ciekawe widoczki.

Lichenia nie polecam... ale jak ktoś nie widział.. cóż... niech jedzie ;-)

 

A wy co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam okolice Konina - Tręby Stare - Budzisław Kościelny itp. Piękne jeziorka i ciekawe widoczki.

Lichenia nie polecam... ale jak ktoś nie widział.. cóż... niech jedzie ;-)

 

A wy co polecacie?

Tręby Stare też polecam :icon_question:

Licheń... hmm nic oprócz Bazyliki nie ma :biggrin: :crossy:

 

Troszkę dalej, ale mogę szczerze polecić to Skorzęcin 70km licząc od Konina :wink:

Ciekawa trasa nawet, samo jeziorko jest świetne :icon_eek:

 

Jeszcze mi do głowy przychodzi Przyjezierze - na północ od Konina :wink:

Coś koło 30-40km chyba tam jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

co do okolic Kalisza nie mozna tez zapomniec o Gołóchowie :)) jak ktos ma ochote na nie daleka przejazdzke w niedzielne popolódnie jest to wspaniale miejsce na spacer.. zwlaszcza późną wiosną.. gdy jest tam przepieknie zasprawa wspanialego Parku..:)) i jako atrakcja :P ŻubrY.. doskonały pomysl na mile spedzenie niedzielnego popolódnia z drógą połówka :)) (hah nie mowie o alkocholu :D )

Edytowane przez PiotrromaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pewnie są.

Co do Gołuchowa to się zgadzam. Byliśmy tam z chłopakami.... szkoda, że nie da się pojeździć po parku ;-).

Jeziorko, też jest niczego sobie... potem kamień.

 

Antonin - też ciekawe miejsce i duuuży park. Można wpaść tam na dobrą smażoną rybkę.

 

Jeszcze nie mam obcykanych wszystkich miejsc... ale postaram się to nadrobić w tym sezonie. Jak coś znajdę to opiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja stwierdziłem, że zamiast latać bez sensu z kumplami po okolicy non stop tą samą trasą zaczniemy w weekendy odwiedzać jakieś ciekawe miejsca jak parki, zamki itp. ;)

 

Panowie a może zmontujemy jakąś większą grupę i odwiedzimy wyżej wymienione miejsca ....

 

ja od siebie mogę dodać ze trzmieliny to ciekawa traska dużo fajnych długich zakrętów i dwa jeziorka po drodze ... zero atrakcji typu frytki i rybka ale zakręciki pierwsza klasa ..... takze polecam bo warto śmignąć parę razy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowi KOBUZ Jeziorsko supre sprawa bylem tam 2 tygdnie temu sliczna pogoda byla..

porobilem kilka foto motoru widok zeczywisci jak nad morzem

sami ocencie :icon_biggrin:)

http://www.bikepics.com/members/piotrroman/97cb500/

 

mi sie podobalo bylem tam bo koledzy kupuja tam dwie dzialki :icon_eek:) az im zazdroszcze :P

 

a propo DARO masz dobry pomysl :P) chetnych nie brakuje do wspulnej jazdy..

wiec fajnie wybrac sie gdzies wieksza grópa.. widze ze jestes z Ostrowa.. podbij na PW jesli masz ochote jechac do czestochowy.. my z kilkoma chlopakami sie wybieramy ale z checia bysmy górpe powiekszyli ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fotki pierwsza klasa;) pozowlisz kolego że i ja wrzuce fotke jednej z maszyn, którą zrobilem kiedys w Jeziorsku:

http://img505.imageshack.us/my.php?image=hayakobuzapn0.jpg

Koledzy, inicjatywe wspólnego wypadu popieram absolutnie;)

Także niech nam tylko sprzyja pogoda a ku*ew zimowa w otchłań odejdzie i możemy latac. Niestety w Kaliszu wyjątkowy cieżko sie konkretnie skumać, ale jeśli temat będzie podtrzymywany a chetnych będzie przybywac to cos do skutku dojdzie. Jak by co jestem gotów na pośmiganie a w porywach jakies ognicho;)

Pozdrawiam

Edytowane przez kobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowi KOBUZ Jeziorsko supre sprawa bylem tam 2 tygdnie temu sliczna pogoda byla..

porobilem kilka foto motoru widok zeczywisci jak nad morzem

sami ocencie :crossy:)

http://www.bikepics.com/members/piotrroman/97cb500/

 

mi sie podobalo bylem tam bo koledzy kupuja tam dwie dzialki ;)) az im zazdroszcze :P

 

a propo DARO masz dobry pomysl :notworthy:) chetnych nie brakuje do wspulnej jazdy..

wiec fajnie wybrac sie gdzies wieksza grópa.. widze ze jestes z Ostrowa.. podbij na PW jesli masz ochote jechac do czestochowy.. my z kilkoma chlopakami sie wybieramy ale z checia bysmy górpe powiekszyli ;))

 

 

No to panowie możemy sie jakoś ostawić w któryś weekend na dalsza trasę .... zero problemu ... jak tylko sie zrobi trochę pogody to może na początek Gołuchów ....co wy na to ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...