Skocz do zawartości

nareszcie konik stoi w garazu


stasiustasiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panowie chcialem temat nowy dac w dziale "chwale sie" ale ja chcem sie pozalic... :/

dzisiaj bylo sucho chcialem troche polatac...

smiejcie sie lub wspolczujcie

poszedlem do garazu zaczalem "rozgrzewac" moja SUZI grzeje grzeje... z pol godzinki minelo (do 45min) az wkoncu ladnie zaczela pracowac... ale w miedzy czasie bardzo delikatnie zaczelo padac... mowie co tam zaraz przestanie ale tak dalej kropilo (bardzo delikatnie) odpalilem i ruszylem... doslownie 2 zakret tylne kolo sie zablokowalo i szlif... ja delikatnie moga poobdzierana ale moja SUZI ... :D ;( kierunek, lusterko, zarysowania na lewej stronie i podnóżek kierownica lekko wygięta i tlumik podrysowany ... :icon_evil:

 

i jak tu sie nie wQr...ic... :/ masakra wlasnie wrocilem zalamany z garazu... wiem ze zle zrobilem etc etc ale Qrrr...a co za pech...

 

moglby mi ktos powiedziec ile mniej wiecej to by mogo kosztowac? (kierunek lewy, lusterko lewe, podnozek, i oczywiscie pomalowanie tak jak bylo...

a moze ktos ma uzywane czesci? (tak tylko pytam przy okazji) bede musial cos z tym zrobic ...

 

jestem zalamany :crossy: co zrobic? HELP...

 

(jazda po miejscie doslownie 100m i pierwszy szlif huehehe FENOMEN? czy duzo ludzi tak ma? hehs

pozdrawiam ;-) i byle do wiosny (bo mam nadzieje ze juz bedzie gotowa moja SUZI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak się ma nowo zakupionego sprzęta to ciężko sie powstrzymać ale na BOGA w taka pogodę się nie lata! Dzisiaj u nas było ładnie fakt ale do 16-tej potem deszcz za śniegiem, masz nauczkę pewnie zrobiłes to pierwszy i ostatni raz co? Co do części to poszukaj na allegro albo u TUłeckiego zapytaj http://www.suzuki.tu.pl/index_1.htm zapytaj jeszcze chłopaków tutaj http://www.moto-klinika.pl/oferta.html

może cos znajdą

Najważniejsze ,że Ty się nie połamałeś. Głowa do góry i szykuj sprzęta bo wiosna się zbliża :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz masz okazję zrobić z tego motocykl, np pomalować ładnie z naklejkami.

 

ale ona teraz wlasnie pieknie wygladala mi sie bardzo podobala... i powiem szczerze ze nie zamierzam nic zmieniac piekna czarnulka i tyle :flesje: (kobiete mam bladynke to jakas czarna musi byc co nie hehehe :) :icon_razz: )

 

pozdrawiam byle do wiosny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...