Skocz do zawartości

Blokada w motorku


marcin303
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moze niektorym sie podoba ,ale mi napewno nie ... pyrkot jak w chopperku ,albo ogarze bez filtra :P wybieraj co chcesz , chociaz mowie ci - favoryt honda nsr 125/50 :P

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brys mam pytanie to po jakiego kija robią motorowery kture po ściągnieciu blokady jada 120 km/h czyli wygląda na to ze aby sciągnac blokade musze miec prawko ?? bo karta mnie już nie upoważnia??

Robią dlatego, że nie we wszystkich krajach są takie same jak w Polsce ograniczenia. Bodaj w Portugalii motorower musi mieć albo poniżej 50ccm, albo rozwijać maksymalnie 45km/h.

Właściwie to po zdjęciu blokady powinieneś zarejestrować sprzęt jako motocykl. Poza prawkiem wypada jeszcze robić coroczne przeglądy i mieć inne OC. Kto się tym przejmuje?.. Ja na pewno nie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz chcesz jeździć z blokadami to polecam skuter....a jak koniecznie z biegami to jakąś bestie typu simek...

 

Słuchaj zablokowane moto dobre jest na tydzień jazdy :icon_mrgreen: a potem jest nudno i woooolno!

 

Polecam Neosa naprawdę dobry skuter w niezłej cenie!

 

Mnie złapała policja jak jechałem do szkoły... było ograniczenie do 40 km/h ja pędziłem 70km/h i złapali mnie na suszarkę wystarczyło trochę pogadać być miłym.

W moim przypadku było tak

"-Ładnie podrasowany masz skuter..

- panie policjancie ,przepraszam, śpieszy mi się do szkoły

-no to dostaniesz pouczenie, ale następnym razem odbierzemy ci dokumenty..

 

pzdr, bebu :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My akurat mieszkamy na rozległych obrzerzach miasta specjalie go śledzili i go na takiej bocznej drodze złapali

 

Takie sprawy to pisz w bravo.pl jak sie boisz to kup hulajnoge a nie "ścigacza" czy "crossa".

Pierw zastanow sie czegos dokladnie chcez a potem mysl nad pojazdem.

 

Widziales kiedys "scigacza" co jeździ tylko 45 km/h ? takie predkosci są niebezpieczne wręcz. U nas lata mase skuterow 49 cm i wszyscy lataja ponad dozwolona predkosc.... czasem jak jade z jakas dziewczyna znajoma co sie chciala przejechac to sobie jade po 40 km/h i mnie wyprzedzaja , a pozycje maja jak na R1 he he :icon_mrgreen: policja na nich nie zwraca uwagi....

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...