Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Monia

po trzykroć dzieki :P

a co do motocykla to też słyszałem, że zimny i wilgotny bandyta to niezadowolony bandyta, trzeba spr.przewody. Ja zawsze zalewam połączenia sprayem wypierającym wilgoć nie wiem czy to pomaga ale na pewno nie szkodzi, spray stosuje również w samochodzie. Tak mi poradził mechanik który sie chyba zna na rzeczy. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia

po trzykroć dzieki :icon_evil:

a co do motocykla to też słyszałem, że zimny i wilgotny bandyta to niezadowolony bandyta, trzeba spr.przewody. Ja zawsze zalewam połączenia sprayem wypierającym wilgoć nie wiem czy to pomaga ale na pewno nie szkodzi, spray stosuje również w samochodzie. Tak mi poradził mechanik który sie chyba zna na rzeczy. POZDRO

 

 

Po jednokroć dzięki o Prześmiewco.... :P :biggrin: :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ja trzymam motocykl w lubuskim, wiec ten facet "znajacy sie na rzeczy" jest 150 km od Poznania :/

 

pozatym ja to robilem rok temu, kiedys bylem u niego i chyba zrobił sie z niego niezły cwaniak bo mocowanie do sprzegła chcial opchnac mi za 80 zł, a w sklepie widzialem podobne za 60 z :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzby praffffdziwy mezczyzna?? cool.gif icon_razz.gif

 

zawsze to jakis sposob na te zakola co powstaja od tej gry towarzyskiej o ktorej mowil Dziadu... bigrazz.gif

Droga Moniu nie wiem o jakiej to grze towarzyskiej Dziadu wspominał :buttrock: ale wiem jedno.....u mnie zakola dopiero powstaną ale od gier towarzyskich....całej masy gierek i gieruniek :biggrin:

Uhahahahahhaa :clap:

Co do męskości to wiesz.......no.......nie opieraj się malutka ;) :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: ....hahahahahahahahahahaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...powiem moze tak... zaden z tych dwoch kolorow do mnie nie przemawia :crossy:

w koncu jestem brunetka, no nie ?? :icon_mrgreen:

 

Klaudiusz.... a Ty? przywdziej moze jakis kolor.... bo tak bez wlosow caly czas to... zimno...?? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iiiiiiiiiiiiiiha

W Warszawie dziś między 11:00 a 15:00 będzie około 10 stopni i najmniejsza wilgotność w ciągu dnia!!!

Lece docierać silniczek! :icon_mrgreen:

 

Tu jest link do zajefajnej strony z prognozą pogody:

http://meteo.icm.edu.pl/

 

Na mapce Polski po lewej stronie kliknij na swoje miasto i otworzy się okno ze szczegółami. Niczego lepszego jeszcze nie wymyślili... Ukłon w stronę studentów UW. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...