Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos z was sie orientuje czy bandit 600 oraz 1200 maja ten sam zbiornik paliwa?chodzi mi o roczniki z przedzialu 95-00

Jeśli dobrze pamiętam, B12 ma dodatkowo wskaźnik poziomu paliwa :rolleyes: Nie wiem jak to się ma do substytucyjności obu zbiorników.

 

 

Ja wam powiem że bandzior to twardziel

Się rozumie :wink:

Edytowane przez Bandzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello bandziorki.piszę w imieniu kolegi.ma bandita 600n z 95roku.oryginalne oponki były wtedy w rozmiarach 110/70 i 150/70.od roku 2000 kładą 120/60 i 160/60.czy może takie założyć-czy zmieniła się szerokość felg czy tylko poszli na szerokość jednocześnie zmieniając profil opony?proszę o pomoc-kolega jest gotowy na wymianę i nie wie już czego szukać.ja osobiście namawiam go na wariant po 2000.sam mam takie w swoim kociaku.pozdrawiam.

 

hello bandziorki.piszę w imieniu kolegi.ma bandita 600n z 95roku.oryginalne oponki były wtedy w rozmiarach 110/70 i 150/70.od roku 2000 kładą 120/60 i 160/60.czy może takie założyć-czy zmieniła się szerokość felg czy tylko poszli na szerokość jednocześnie zmieniając profil opony?proszę o pomoc-kolega jest gotowy na wymianę i nie wie już czego szukać.ja osobiście namawiam go na wariant po 2000.sam mam takie w swoim kociaku.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello bandziorki.piszę w imieniu kolegi.ma bandita 600n z 95roku.oryginalne oponki były wtedy w rozmiarach 110/70 i 150/70.od roku 2000 kładą 120/60 i 160/60.czy może takie założyć-czy zmieniła się szerokość felg czy tylko poszli na szerokość jednocześnie zmieniając profil opony?proszę o pomoc-kolega jest gotowy na wymianę i nie wie już czego szukać.ja osobiście namawiam go na wariant po 2000.sam mam takie w swoim kociaku.pozdrawiam.

Zmiana profilu oponki związana była prawdopodobnie z przekonstruowaniem ramy Bandita.Sztywniejsza rama ,lepsze prowadzenie a zatem szersze oponki.Jeżeli faktycznie w B6 z 95r taki jest rozmiar to może lepiej się tego trzymać? Nie wiem.Twój kumpel pewnie zrobi tak jak mu się podoba bez ogladania się na opinie innych.BTW do "kaszlaka" zakładali oponki 155/50r13 i jakoś to jeździło :crossy: :D :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieki temu też zapodałem mojej EMZ-ce :crossy: dużo szersze opony, chodziło tylko o to zeby wlazła i nie obcierała o zawieszenie :icon_mrgreen:, efekt wizualny super ,potem dwie gleby (spowodowane raczej moja wiarą w super szeroką oponkę) i wiecznie urwany łańcuch że o bakielicie nie wspomnę :biggrin: no ale to były inne czasy :P :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eric535 w swoim B6/96 mam 120/17 i 160/60

 

jeździ się super!!

 

 

o to mi chodziło.w/g mnie suzuki dość oszczędnie podchodzi do tematu i wciska felgi te same felgi do różnych modeli.myślę,że raczej nie pokusili się o zmianę szerokości w nowszych rocznikach.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. zalatwione.

 

apropo larssona -dzisiaj odebrałem moje gmole :icon_mrgreen: przesyłka, pokowanie, czas dostawy pełen profesjonalizm :lalag: gmole też fajne + wszystkie śruby mocujace+instrukcja ze zdjęciem jeszcze tylko montaż, ale dzisiaj na północy zimno jak na syberii - nie idę do garażu -wole :biggrin: przy TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo larssona -dzisiaj odebrałem moje gmole :biggrin: przesyłka, pokowanie, czas dostawy pełen profesjonalizm :P gmole też fajne + wszystkie śruby mocujace+instrukcja ze zdjęciem jeszcze tylko montaż, ale dzisiaj na północy zimno jak na syberii - nie idę do garażu -wole :buttrock: przy TV

Montuj i zawaj relacje :lalag:

 

p.s. Mój Bandzior jedzie ................................. i jedzie ...................... chyba sam po niego pojade :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuj i zawaj relacje :)

 

p.s. Mój Bandzior jedzie ................................. i jedzie ...................... chyba sam po niego pojade :buttrock:

 

 

całkiem nieźle, wiem jak to wnerwia :clap: masakra, no nie zazdroszcze bo też nie należę do cierpliwych :biggrin: :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...