Skocz do zawartości

Szukam chętnych na wyjazd do Chorwacji


Młody
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

namiot daje swobodę w przypadku gdy kemping nie bvędzie nam odpowiadał zwijasz się i jedziesz dalej. Kwaterę żeby uzyskac dobrą cenę musielibyśmy wziąc na kilka dni, a ja chciałbym co kilka dni przemieszczac się w kierunku Dubrovnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namiot daje swobodę w przypadku gdy kemping nie bvędzie nam odpowiadał zwijasz się i jedziesz dalej. Kwaterę żeby uzyskac dobrą cenę musielibyśmy wziąc na kilka dni, a ja chciałbym co kilka dni przemieszczac się w kierunku Dubrovnika.

 

100% racji, tylko popatrz skad bede wyjezdzal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam u mnie Maj jak najbardziej aktualny :biggrin:

 

Spora ekipa w W-wy rusza do Chorwacji na majowy weekend - w sumie 19 motocykli i 2 auta. Mamy obraną bazę w HR - miejscowość Pirovac (domki, hotel i kamping w 1 miejscu) i stamtąd będziemy latać na płn i płd.

Wyjazd 25.04 w godzinach porannych, powrót 4.05.

Jedzie też z nami kolega z Wrocławia - spotykamy się na noclegu w motelu w Brnie (25.04).

Jak masz ochotę i nie znalazłeś towarzystwa - to zapraszamy (podam kontakt do kolegi co leci z Wrocka)...

Edytowane przez desmojaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora ekipa w W-wy rusza do Chorwacji na majowy weekend - w sumie 19 motocykli i 2 auta. Mamy obraną bazę w HR - miejscowość Pirovac (domki, hotel i kamping w 1 miejscu) i stamtąd będziemy latać na płn i płd.

Wyjazd 25.04 w godzinach porannych, powrót 4.05.

Jedzie też z nami kolega z Wrocławia - spotykamy się na noclegu w motelu w Brnie (25.04).

Jak masz ochotę i nie znalazłeś towarzystwa - to zapraszamy (podam kontakt do kolegi co leci z Wrocka)...

 

desmojaro napisz coś więcej...jakie atrakcje przewidujecie, jakie jadą motocykle, jakie prędkości itd;

nie mam gdzie się podziać w weekend majowy i śledzę kilka tematów.

Pozdrawiam.

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

desmojaro napisz coś więcej...jakie atrakcje przewidujecie, jakie jadą motocykle, jakie prędkości itd;

nie mam gdzie się podziać w weekend majowy i śledzę kilka tematów.

 

Generalnie jedzie ekipa zgromadzona wokół grupy 'motocykle' z portalu goldenline.pl - kilka nakedów, kilka turystycznych, sportów...

prędkości - z racji dość sporej grupy raczej w granicach 120-150... choć nie ma obowiązku - chcemy zrobić tak aby mogły się zogranizować mniejsze grupki o podobnych aspiracjach prędkościowych - ważne aby zatrzymywać się na ściśle określonych 'checkpointach' - gdzie będziemy tankować, odpoczywać i sprawdzać czy wszyscy jeszcze jadą... :icon_mrgreen:

 

noclegi na miejscu i po drodze mamy już porezerwowane, ale jak będą chętni to przekażę namiary aby każdy mógł sobie indywidualnie dokonać rezerwacji...

 

plany na miejscu (Pirovac, niedaleko Sibenika) - w sumie mamy 6 dni... pierwszy do południa - odpoczynek, potem zwiedzanie najbliższych okolic, później - wypad na północ, na południe (dubrownik), kolega chce nas zabrać na jakąś wyspę - ogólne rzecz biorąc plany pobytowe dopiero się krystalizują... :bigrazz:

 

jak będziesz zainteresowany dołączeniem się - zapraszam na priv

Edytowane przez desmojaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa pogody w tym okresie? Bo termin mi też pasuje i z chęcią bym się podłączył do waszej grupki, potem będzie ciężko z czasem...

 

Powinno być znośnie:

http://www.tuitam.pl/index.php?pg_id=238

(patrz na Dalmację)

 

choć po drodze (Czechy,Austria, Słowenia) można spodziewać się niższych temperatur i/lub deszczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora ekipa w W-wy rusza do Chorwacji na majowy weekend - w sumie 19 motocykli i 2 auta. Mamy obraną bazę w HR - miejscowość Pirovac (domki, hotel i kamping w 1 miejscu) i stamtąd będziemy latać na płn i płd.

Wyjazd 25.04 w godzinach porannych, powrót 4.05.

Jedzie też z nami kolega z Wrocławia - spotykamy się na noclegu w motelu w Brnie (25.04).

Jak masz ochotę i nie znalazłeś towarzystwa - to zapraszamy (podam kontakt do kolegi co leci z Wrocka)...

 

cześć, u mnie sprawa troszkę sie skomplikowała ze względu na operację kolana której się poddałem ale najprawdopodobniej powinienem już w tym okresie być po rehabilitacji, natomiast ze względu na powyższe na dzień dzisiejszy jest to 50na 50%. Bardzo proszę o kontakt do kolegi na priva: [email protected] ;) Dzieki za pamieć miło by było pojechać z tak dużą ekipą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...