Skocz do zawartości

smieszny wypadek


jakobi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletne zero myślenia, przy tym holowaniu to juz padłem, mi sie raz zdarzyło motor holować innym motorem. To tak brat miał RS 50 i trzeba było do mechanika przewieźć no to bryz złapaliśmy u mnie w ns-1 za uchwyt pasażera (bardzo dobrze przykręcony do ramy) i u niego za przód ale za co dokładnie to już nie pamietam. W każdym bądź razie wszystko przebiegło sprawnie trasa 6km.

 

Jak bym troche dłuzej tak poholował to bym już sie zaczął składać na zakrętach :P

 

Nie no żart z zakrętami dodam ze jak holować takimi pierdawkami to tylko po raczej płaśkim terenie bo pod góre to wskazówka temp. szaleje :P

 

Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać wypadki na nowych sprzętach przytrafiają się również najmłodszym

http://pl.youtube.com/watch?v=SH3PXaVZVOU&feature=related

 

Nadgorliwość gorsza od faszyzmu:/ Chłopaczek ledwo co kask na głowie utrzymać potrafi. Najpierw dał bym mu rower żeby na tym się nauczył jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pozniej pytaja czy pierwszy motor moze miec pojemnosc 1000ccm :banghead: Eh....

 

Dokładnie, bo chyba nikt nie zaprzeczy ze umiejętności zdobyte na jeździe za małolata rowerem, cztero, trzy czy nawet dwu kołowym (z asekuracją osoby kompetentnej w moim przypadku dziadka) nie przydały się za pewien czas przy okiełznaniu diabelskiej maszyny z napędem spalinowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie najlepiej ostatnio pyutal sie znajomy co kupic na pierwsze moto 600 czy 900 to ja jemu mowie ze motorem nei jezdzi sie tak jak autem ze wciskasz hamulce na maxa i hamujesz i wogle inna bajka a on do mnie

NO ja wiem to jest tak samo jak w kolazówce :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to dzieciaki mają dobrze ja sie musiałem z motorynka męczyć a i tak tata mi wbijał jedynkę i zabierał stopkę od zmiany biegów żebym za szybko nie jechał po polu

 

Gorzej jak motor na jedynce potrafi osiagnac prawie 200... Jak np to suzuki z filmiku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam szczerze nie mam prawajazdy, a na motorach jezdze od 5lat... Teraz sie w koncu zapisalem bo mam fundusze... Zobaczymy jak to bedzie :) A co do mocy... Hmmm dla mnie 110koni w mojej cebrze to na prawde baaaaaardzo duzo. I tak maksymalnie jezdze 170 w trasie, bo powyzej 200to mnie rece bolą i zadna przyjemnosc:D A przyspieszenie do 100 prawie w kazdym jest takie samo...

Edytowane przez Artemor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam szczerze nie mam prawajazdy, a na motorach jezdze od 5lat... Teraz sie w koncu zapisalem bo mam fundusze... Zobaczymy jak to bedzie :clap: A co do mocy... Hmmm dla mnie 110koni w mojej cebrze to na prawde baaaaaardzo duzo. I tak maksymalnie jezdze 170 w trasie, bo powyzej 200to mnie rece bolą i zadna przyjemnosc:D A przyspieszenie do 100 prawie w kazdym jest takie samo...

Jesteś moim niekłamanym idolem... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...