Skocz do zawartości

Opony Nowe czy Używane


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

sprawa dotyczy oponek, chce kupić i nie wiem czy kolejny raz kupować używki na moto bajzlu czy zainwestować i kupić nowe http://www.mynetmoto.com wyjdzie mnie ok 610zł z wysyłką +/- 40zł za wymianę,

 

wiadomo że nowe to inna jazda ale wydać 200 a 600 to duża różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

sprawa dotyczy oponek, chce kupić i nie wiem czy kolejny raz kupować używki na moto bajzlu czy zainwestować i kupić nowe http://www.mynetmoto.com wyjdzie mnie ok 610zł z wysyłką +/- 40zł za wymianę,

 

wiadomo że nowe to inna jazda ale wydać 200 a 600 to duża różnica

 

mysle ze sam sobie musisz odpowiedziec na pytanie czy CIę stać... ja postanowilem sobie ze w tym sezonie kupie poraz pierwszy nowe... zobacyzmy czy uda mi sie odlozyc kase, bo jeszcze kombinezon i iglice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie kupuje opon nowych a tzw. leżakowane sa to opony 2 letnie nowe i ich cena to nawet 50% wartosci nowej

 

a co do używek to ja odradzam bo pytanie jest takie dlaczego chcesz zakładać opone na której ktoś już nie chce jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie kupuje opon nowych a tzw. leżakowane sa to opony 2 letnie nowe i ich cena to nawet 50% wartosci nowej

 

a co do używek to ja odradzam bo pytanie jest takie dlaczego chcesz zakładać opone na której ktoś już nie chce jeździć

 

mam dostęp do takich opon... mam mozliwosc dokladnie obejzec... dlaczego ktos niechce jezdzic ? czasami ludzie zmieniają dla zasady, bo tak, bo juz koniec sezonu. przelatałem caly sezon na trzech takich oponach z tyłu. zero zastrzeżeń z mojej strony. kwestia tego jeszce ,jak uzywana... nie polecam tego rodzaju opon, bo nie wiadomo czy nie kupisz czegos na czym bedzie gorzej... jednakże nie zawsze portfel pozwala na nowe nawet leżakowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie stac wszystkich na nowe opony, mozna tez strzelac w

opony np. po treningach z poznania

 

http://www.allegro.pl/item292961142_180_55...sa_z_toru_.html

 

pzdr

 

A stać Cie na nowe życie?

 

 

Autor tematu ceni je na 400 zł... kurczę, tanio.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stać cię na moto to i stać na nową oponę. Tylko wydaje Ci się że oszczędzasz ale każdy robi jak uważa.

O tym, czy opona jest dobra nie świadczy tylko wygląd bieżnika, guma się starzeje i traci swoje właściwości.

No ale chyba, że ktoś zakłada używkę po to by zaraz ją spalić na zlocie to wtedy ma to sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole nowe drewniaki, niz niewiadomego pochodzenia używane, bo pewnych uszkodzen nie widac na oko

 

 

Właśnie o to chodzi że kupisz używkę z jakiegoś dzwonka i będzie opona wypaczona co wyjdzie dopiero po pewnym czasie użytkowania, ale cena jest kusząca :)

ciężka decyzja mnie czeka, poczekam do moto bajlza w wawie w marcu tam się wszystko wyjaśni :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...