Skocz do zawartości

Utrata prawa jazdy - pomocy! (nie motocyklowe, a samochodowe)


Misiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...on twierdził ze rozmawiał z prawnikiem i on powiedział że punkty na B nie wpływaja na inne kategorie, i że moga mu zabrać tylko kategorię B (jeśli punkty złapał sam. osobowym) i że po zabraniu kat B musi ją ponownie zdać, i wyższe kategorie nie są utracone. czy to prawda?

 

 

Wez poprawke, ze nikt Ci prawdy nie powie. jak juz mial papuge to wiedzial dlaczego. W pewnych wypadkach moze zostac mu zabrane PJ kat. B

 

C dostal bo wydaje mi sie, ze papuga uderzyl w " jedyny zywiciel rodziny " lub podobny §.

 

Nie rozumiem podejscia niektorych iz pil == morderca i najlepiej aby odsiadywal dozywocie w wiezieniu o zaostronym rygorze. A sami jedza na bani nawet o tym nie wiedzac bo sadza iz po 12h nie maja alkoholu we krwi, no coz nalezy im zyczyc aby zostali zlapani, stracili prace, rodzine i dziewictwo to moze inaczaj by patrzyli na tzw. szczegoly tego ze alkomat wykazal. Poza tym niektorzy idealnie trzezwi sa bardziej niebezpieczni na drodze niz spokojnie jadacy pijak. Ot i moje zdanie.

 

no nie przesadzajmy, wystarczy, ze prawo bedzie przestrzegane, chociaz rozpietosc kar moze byc duuuuuza.

 

Co z tego, ze pijany moze jechac lepiej, ( moj byly szef mowil, ze jezdzi po flaszce Whisky lepiej niz kursanty ) ale czy o to chodzi ?

 

Zasada prosta piles nie jedz jedziesz nie pij.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem podejscia niektorych iz pil == morderca

A jak nazwiesz kogos kto na bani wsiada za kolko i uwaza ze wszystko OK. Albo taki co ostro chlal i na nastepny dzien mysli ze z rana juz jest OK ? A pozniej tlumaczenie sie ze to wczoraj pil i nie wiedzial ze jeszcze ma %?

 

 

Zasada prosta piles nie jedz jedziesz nie pij.

 

:icon_mrgreen:

I tego nalezy sie bezwzglednie trzymac

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem podejscia niektorych iz pil == morderca

 

Ja natomiast doskonale rozumiem.

Wole chodzic i mowic o tym zanim ten typ rozjedzie mi kogos z rodziny.

Jezeli ty wolisz nawrocic sie na ostre karanie picia za kolkiem po tym jak ktos z twoich znajomych zginie to zycze szczescia.

G3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zdania piłeś nawet łyk nie prowadzisz. inna sprawa to jazdana naastępny dzień po imprezie. niby człowiek śpi i trzeźwieje ale, właśnie, nie zawsze człowiek wie czy ma coś we krwi.... choć sie czuje ale... myśle że w takim wypadku powinno sie zaiwestować w alkomat... ja nigdy nie tykam alkocholu jak mam jechać, za dużo mam kategori do stracenia(nie chwale sie:):icon_twisted:

PIŁEŚ NIE JEDŹ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...