Skocz do zawartości

Dodatkowy alarm


Gość Zbycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zamontować dodatkowo drugi, lepszy alarm. Fabryczny nie liczą immobilajzera jest wręcz prymitywny, brak czujników ruchu i zabezpieczenia części bagażowej i klapy silnika. Dealer proponuje mi rozbudowę tegoż alarmu czyli dołączenie brakujących elementów. Koszt operacji 1200zł :icon_mrgreen: wydaje mi się mocno wygórowany. Zaletą jest zero problemów z gwarancją ( nowa bryka ), wadą, że w dalszym ciągu jest to alarm fabryczny i potencjalnego złodzieja niczym nie zaskoczy.

Myślałem o alarmie średniej klasy z dodatkowym immobilizerem, zaproponowani mi GO w tej samej cenie czyli 1200zł. I ... mam zagwozdkę ... którą opcję wybrać.

 

P.S.

Proszę nie doradzać cudów niewidów z GPSem i wodotryskami, cena rocznego abonamentu za te coś to około 3tys. zł. Chcę się postarać i zabezpieczyć samochód ale w końcu mam też AC więc nie widzę powodu starać się ponad miarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w robocie alarm budynku zwariował i dopiero teraz wyszło na jaw że są zamontowane takie wyjki ogłuszające wewnątrz pomieszczeń , więcej niż pół minuty się nie wytrzyma, stopery i ochraniacze nie pomagają, może by takie coś w kabinie ukryć ? bo to duże nie jest, trochę większe od paczki fajek

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

moim zdaniem najlepsza opcja to do fabrycznego alarmu dolaczyc przelacznik ukryty (pod fotelem w jakims zakamarku) odcinajacy zaplon, wielu elektrykow cos takiego moze zrobic, fajna opcja, bo nie standardowa, a jak zlodziej bedzie musial poszukac przelacznika to troche czasu to mu zajmuje... Niestety napisales ze to nowa bryka, wiec nie wiem czy bys sie chcial w cos takiego bawic, ale ogolnie polecam... Pozdrawiam i Zycze abys nigdy nie musial nigdy korzystac z AC:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepsza opcja to do fabrycznego alarmu dolaczyc przelacznik ukryty (pod fotelem w jakims zakamarku) odcinajacy zaplon, wielu elektrykow cos takiego moze zrobic, fajna opcja, bo nie standardowa, a jak zlodziej bedzie musial poszukac przelacznika to troche czasu to mu zajmuje... Niestety napisales ze to nowa bryka, wiec nie wiem czy bys sie chcial w cos takiego bawic, ale ogolnie polecam... Pozdrawiam i Zycze abys nigdy nie musial nigdy korzystac z AC:)

 

Dzięki za życzenia :icon_mrgreen:

Wybrałem pigułkę Nr.2 czyli alarm "obcy" korzystający z oryginalnych pilotów.

Sądzę i mam nadzieję że dwa immobilizery plus blokada mechaniczna plus dwa owczarki niemieckie na podwórku wystarczą :icon_mrgreen: :) Szczególnie liczę na TE moje dwa cukiereczki :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to diesel to najprosciej podlaczyc sie pod zaworek odcinający doplyw paliwa do pompy,do tego znalesc jakies fajne mejsce gdzie tylko my o tym wiemy zamontowac wylacznik i po sprawie kazdy elektryk zrobi to za 100zl. jesli benzyniak to ja bym sprobował sie wpiac pod pompe paliwa auto jednak wtedy odpali ale po chwili gaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

nie ma takiego zabezpieczenia alarmu gps itp ktorwego sie nie da zlamac... moze to tylko wydluzyc czynnosc pozyczania auta o kilkanascie sekund :) np jesli chodzi o gps to wystarczy auto w kontenerze zamknac i po klopocie :crossy: jak dla mnie ubezpieczenie wystarczy :) no chyba ze wielki sentyment do danego auta... :) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...