Skocz do zawartości

MBX 50 a 80 ??


rozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć czy między hondą mbx 50 a 80 jest jakaś różnica ( oprócz silnika oczywiście ), bo dałem do gazety ogłoszenie że kupie japońca i dzisiaj jakaś kobieta zadzwoniła. Ma do sprzedania hondke włąsnie tylko że to jest 50 :? Prawdopodobnie w sobotę lub niedzielę jadę ją obejrzec. I nie wiem czy 50 to przypadkiem nie są mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym pewnie bral 80  poszukaj informacji na stronie samsona  http:/honda.sm.pl

 

Ja też bym wolał 80-ke bo przecież wiecej koni bym miał w zapasie :D , no ale co mam robić jak mam pod nosem 50-ke

 

A co do strony samsona to przegladałem ją ze 100 razy ( dzisiaj :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedac iedys wlascicielem MBXa dowiedzialem sie ze gabarytowo te motocykle sa takie samy a roznia sie tylko silnikami, jak trafisz na 80ccm w dobrym stanie-nie zastanawiaj sie dlugo...jak na motorower poprostu bajka:D

 

Sory ze troche odbiegam ale czy twoja mbx to ta zółta na stronie samsona ??

 

O znalazłem zdjecie

DCP%200002.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozek - tak:) jak to fajnie popatrzec na dawne moto:)

Macias - moj MBX byl z 83 roku i dalem za niego 2 lata temu 1950zł...fakt ze sprzedalem za 2100 ale to juz inna sprawa:P (jak dawali to mowie nie bede przeciez obnizal ceny)...zobacz sobie na Allegro...jest calkiem fajny MBX za chyba niecale 1800zł...moze te motorki sa rzadko spotykane ale bardzo przyjemne...pamietam pierwsze wrazenie po przesiadce z Simsona...poprostu MBX byl dla mnie CBR'ą:) ale trzeba przyznac ze jak na motorower to jest swietny pojazd...swietne przyspieszenie i w ogole...polecam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...