Skocz do zawartości

Podróż do północnych Włoch przez Austrię (alpy) 16.06.2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aha noi kto bierze jakąs kamerke lub aparacik (lustro najepiej), no bo trzeba wziac duzo pamieci, bo chyba nikt laptopa nie bierze zeby zdjecia zgrywac :P

 

pzdr

 

ja planuje zabrac kamerke chociaz jeszcze nie robilem przymiarki czy sie wszystko zmiesci w sakwach wiec zobaczymy jak to bedzie. dobrze by bylo miec pare kamerek :crossy:

 

jezeli chodzi o prom to oferta jaka dostalem z ecotravel.pl jest taka (nadal najnizsza z tych ktore dostalem):

 

19.06 - 76 EUR od osoby z moto, prom Blueline Ancona-Split, rejs na fotelu lotniczym, godz. 21.00 - 7.00

20.06 - BRAK

21.06 - 89 EUR od osoby z moto, prom Blueline Ancona-Split, rejs na fotelu lotniczym, godz. 21.00 - 7.00

 

dajcie znac jak to widzicie.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to to juz calkiem si epomiesząło z ta trasabo ja ogarnołem to i wychodiz nam tak

16.06

dojazd spanie

17.06

Zell

malta ???

spanie w Lienz

18.06

garda

verona

19.06

modena

rimini

ancona --> split (spanie na promie)

20.06

split

21.06

dubrownik

22.06

dubrownik

23.06

czarnogora

 

POWRÓT

24.06 ?? w jakim kierunku albo na belgrad ,albo na słowenie??????

24.06 spanie albo Maribor (SLO) albo Siufok (H - nad Balatonem)

25.06 wylot i przystanek juz w domu.

 

Co wy na to???? Czy pojedziemy z Czarnogóry na Belgrad czy na słowenie to i tak trasa prawie taka sama czyli 3600-3700 km. Przeliczając to na paliwo/spanie/jedzenie - to mysle ze 2500 to bardzo optymistyczna wersja - raczej cos kolo 3 tys sie powinniśmy pozmaykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to to juz calkiem si epomiesząło z ta trasabo ja ogarnołem to i wychodiz nam tak

16.06

dojazd spanie

17.06

Zell

malta ???

spanie w Lienz

18.06

garda

verona

19.06

modena

rimini

ancona --> split (spanie na promie)

20.06

split

21.06

dubrownik

22.06

dubrownik

23.06

czarnogora

 

POWRÓT

24.06 ?? w jakim kierunku albo na belgrad ,albo na słowenie??????

24.06 spanie albo Maribor (SLO) albo Siufok (H - nad Balatonem)

25.06 wylot i przystanek juz w domu.

 

Co wy na to???? Czy pojedziemy z Czarnogóry na Belgrad czy na słowenie to i tak trasa prawie taka sama czyli 3600-3700 km. Przeliczając to na paliwo/spanie/jedzenie - to mysle ze 2500 to bardzo optymistyczna wersja - raczej cos kolo 3 tys sie powinniśmy pozmaykać.

dla mnie bomba ale... ja z tytusem mamy czas do 30.06 wiec trzeba by cos sie na plazy pobyzycz .pytanie ile osob reflektuje na same wlochy a ile pozniej chce plynac do chorwacji..

jesli o mnie chodzi to te 4 dni dluzej moge spedziec z podzialem na 2 dni koniecnzie w czarnogórze u znajomego, a 2 dni wczesniej wlochy albo choracja (ale po prostu tsak zeby dupe w wodzie pomoczyc i polezec z piwkiem na sloncu)

 

 

INORMACJA DNIA!!!! W CZECHACH I NA SLOWACJI WYMAGANE SA KAMIZELKI ODBLASKOWE (NIE TRZEBA MIEC ZALOZONYCH ALE TRZEBA MIEC) WIEC CZAS KUPIC TAKIE BADZIEWIE)

Edytowane przez Tazzman

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam urlop do 29.06. Okolice srodkowych wloch znam dosyc dobrze ale za to nigdy nie bylem w chorwacji i tamtych rejonach wiec jak najbardziej jestem za promem i spedzeniem wiecej czasu po tamtej stronie adriatyku. Oczywiscie jezeli wiekszosc jest za :banghead:

 

Jedyny problem promu to ze 19.06 o 20.00 czy przed 21.00 trzeba byc w porcie na sztywno. No ale chyba damy rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jedyny problem promu to ze 19.06 o 20.00 czy przed 21.00 trzeba byc w porcie na sztywno. No ale chyba damy rade.

 

spokojnie LUZZ jakby jechać wg tego planu co napisałem to wstajemy Maraneloo --Rimini --Ancona = 270 km wiec luzzz. Jakby co to przez Rimini pojedziemy wzdłuz plazy i finał , bo i tak tam nie ma co robić poza ogladnaiem lasek na palazy :icon_mrgreen: Zreszta z Rimini do Ancony jest 100-110 km wiec bedziemy wiedzieć co robićna miejscu czy stajemy cyz jedziemy.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panie i panowie ..

enzo a jak wygladaja tam te dni w ktorych jedziemy?? jazda od 8 do 20? czy bedzie czas na odpoczynek??

 

proponuje w takim razie tak (ja mam czas do 30go wiec to dla mnie to opcja idealna) 2 dni lezenia we wloszech ( o ile czas i grupa pozwoli bo to w czasie zaplanowanym przez enzo) ,2 dnia w chorwacji (proponuje split) , 2 dni w czarnogórze(tam obowiazkowo przy przyjeciu nas przez mojego znajomego).... rok temu bedac w chorwacji to wiem jak to w real wyglada... jedziesz np od 10 a o 16 juz na nic w upale nie masz sily :/

pozatym co godzine postoj na stacji i wchlananie 1 l wody z lodówki hehe

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

proponuje w takim razie tak (ja mam czas do 30go wiec to dla mnie to opcja idealna) 2 dni lezenia we wloszech ( o ile czas i grupa pozwoli bo to w czasie zaplanowanym przez enzo) ,2 dnia w chorwacji (proponuje split) , 2 dni w czarnogórze(tam obowiazkowo przy przyjeciu nas przez mojego znajomego).

 

no to jesli 2 dni we włoszech to moze 1 dzień nad Gardą i 1 w Rimini i wtedy prom na 21.06 i dalej 1 na splicie 1 w dubrowniku i 2 w carnogórze???

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jesli 2 dni we włoszech to moze 1 dzień nad Gardą i 1 w Rimini i wtedy prom na 21.06 i dalej 1 na splicie 1 w dubrowniku i 2 w carnogórze???

 

pzdr

 

dla mnie bomba :icon_eek: lubie jezdzic na moto ale nie chce mi sie jechac 14 dni dzien w dzien w uplale od 10 do 18 np...

trza by cos dupsko poopalac i pomoczyc w wodzie :D

tylko ze to i tak daje od 21go jakies 4 dni (2 chorwacja i 2 serbia) co wychodzi na 25 powrot jak pisales...

ja z tytusem zostajemy do 29.06 w cieplych krajach a pozniej powrot z nocowaniem gdzies w polowie drogi..

no chyba ze tak zabalujemy u vukasina (on dokladnie mieszka w Sombor - Montenegro) te 4 dni dni az do 28 chyba a pozniej 2 dni na powrót do domu przez chorwacje..

 

kto w ogole zostaje do tego 30go?

 

aha!

wyslalem znajomemu z serbiu maila.. odpisal mniej wiecej tak:

 

come on guys... cold beer, frozen vodka and funny cigaretes waiting for you :biggrin:

Edytowane przez Tazzman

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kto w ogole zostaje do tego 30go?

 

 

 

ja 30go musze byc juz w pracy :icon_question:

 

to jak prom 21go to za 89 eurosow chyba ze ktos znajdzie lepsza oferte. W sumie roznica nie duza a nie bedzie pospiechu.

 

tylko czy dla reszty taki plan jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do naszej trasy to moze zrezygnujemy z Wenecji bo po 1. chyba pare osob juz tam bylo, po 2. na moto i tak sie nie da wjechac dalej niz na parking wiec koszt postoju + klopot z rzeczmi po. 3 w czerwcu beda juz tlumy turystow.

 

Ja tez bylem w wenecji i jak ktos pisal przereklamowane... :D Nie robi mi to roznicy czy bede tam czy nie.

 

dla mnie bomba ale... ja z tytusem mamy czas do 30.06 wiec trzeba by cos sie na plazy pobyzycz .pytanie ile osob reflektuje na same wlochy a ile pozniej chce plynac do chorwacji..

 

Tu troche Tazzman sie zagalopowales, ja mam czas do 29.06 (niedzila) 30 to poniedzilek i musze isc do pracy ale jak wiadomo pierwszy dzin w pracy po urlopie to lajt wiec moge przyjechac nawet poznym wieczorem 29, wiec tak wyglada sprawa panie Macku :icon_razz:

 

dla mnie bomba :) lubie jezdzic na moto ale nie chce mi sie jechac 14 dni dzien w dzien w uplale od 10 do 18 np...

trza by cos dupsko poopalac i pomoczyc w wodzie ;)

tylko ze to i tak daje od 21go jakies 4 dni (2 chorwacja i 2 serbia) co wychodzi na 25 powrot jak pisales...

ja z tytusem zostajemy do 29.06 w cieplych krajach a pozniej powrot z nocowaniem gdzies w polowie drogi..

no chyba ze tak zabalujemy u vukasina (on dokladnie mieszka w Sombor - Montenegro) te 4 dni dni az do 28 chyba a pozniej 2 dni na powrót do domu przez chorwacje..

 

kto w ogole zostaje do tego 30go?

 

Mysle ze dobry pomysl z tym 21.06 o 21 na prom czyli mamy w sumie 6 dni by wyladowac we wloszech (wiec spokojnie 1-2 dni mozemy wsyztsko rozciagnac)

22.06 w splicie i mamy w sumie 8 dni wlacznie na chorwacje, dubrovnik, czarnogora + powrot do domu (29.06) ;)

 

Wiec widze to wszytsko tak:

 

16.06

dojazd spanie

17.18,19,20.06

Zell

malta ???

spanie w Lienz

garda

verona

modena

rimini

+ ewentualnie inne miejsca jak czasu starczy

i caly dzien 21.06 godz 21.00 ancona --> split (spanie na promie)

 

22.23,24,25.06

chorwacja:

split

dubrownik

 

26,27.06

czarnogora

 

28,29.06

POWRÓT, mysle ze spokojnie starczy 2 dni nawet 1,5

 

 

Taka moja propozycja...

Edytowane przez Tytus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak juz wszyscy olewaja Venecje to chyba nie mam wyjscia i tez odpuszczam. Trohe szkoda ale moze innym razem sie zobaczy.

 

 

Wiec trasa na dzien dzisijszy wyglada tak:

 

Rzeszow - Myslenice (spotkanie) - Zylina - Wieden - Salzburg - Zell am See (spanie u kolegi siejest) - gloschenglockner strasse - Lienz - Malta strasse - Lienz - Cortina de Ampezzo - Predazzo - Garda - Verona - Maranello (Ferrari) - Bologna (Ducati) - Remini - Ancona (prom) - Split - Dubrovnik - Czarnogora i lecimy na chate.

 

Ja tez musze byc 30 w pracy. Na czasie ogarne dokladnie trase z kilometrami i punktami do zwiedzania gdzie trzeba placiac.

 

Tylko nie wiem kiedy to bedzie na tym czasie :icon_mrgreen: Bo jak narazie to nie mam za bardzo czasu na forum posiedziec nawet :D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jezeli decydujemy sie na prom 21go to wypadaloby kupic niedlugo bilety.

Wyslalem jeszcze kilka zapytan do paru firm wiec moze znajdzie sie cos tanszego :biggrin:

jak pisalem na razie najlepsza oferta jaka dostalem na 21go to 89 eur. Pytalem i mozna zrobic wspolna rezerwacje na 8 biletow ale platnosc puscic za kazdy bilet z prywatnego konta wiec tak byloby najlatwiej.

 

W poniedzialek mam miec zaktualizowana oferte to puszcze do was na PW.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak pisalem na razie najlepsza oferta jaka dostalem na 21go to 89 eur. Pytalem i mozna zrobic wspolna rezerwacje na 8 biletow ale platnosc puscic za kazdy bilet z prywatnego konta wiec tak byloby najlatwiej.

no tak to by bylo super 100% pewnie i wygodnie dla kazdego :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to reasumujac:

 

16.06 1 dzien

dojazd spanie

17.18,19,20.06 4 dni

Zell

malta ???

spanie w Lienz

garda

verona

modena

rimini

+ ewentualnie inne miejsca jak czasu starczy

 

i caly dzien 21.06 godz 21.00 ancona --> split (spanie na promie) 5 dni (w sumie we wloszech 5 dni)

 

22.23,24,.06 3 dni w chorwacji

22.06 plaza w splicie + wieczorem impreza na miescie

23.06 plaza w splicie+lightowa imprezka)

24. wyjazd wczesnie rano do dubrovnika i tam zwiedzanie + lightowa imprezka

 

25,26,27.06 Czarnogóra 3 dni

25.06 wyjazd do montenegro z dubrovnika + imprezka w montenegro

26.06 plaza w montenegro + powtorka imprezki (odespannie nocy)

 

 

27. wyjazd z monenegro i przez chorwacje na plitvickie jeziora (tam bedziemy pewnie po poludniu lub wieczorem)

28.06 zwiedzanie plitvic

(zajebiste drogi i swietny kontrast... z plazy i upalow przejezdza sie przez gore a po drugiej stronie klimat jak w bieszcxzadach, tam jeden nocleg + dzien smigania i po poludni 28.06 zebranie sie w kierunku slowenii)

 

28.06 nocleg na slowenii (maribor, celje gdzies tam) i bedziemy przejezdzac niedaleko farbyki akrapovica :notworthy:

29.06 powrot ze sloweni przez austrie wieden, brno do domu :lalag:

 

 

pasuje tak?

Edytowane przez Tazzman

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...