Skocz do zawartości

Subaru Outback 2001r.


bebu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Mój ojciec może kupić Subaru Outback 3.0 206km, 198 kkm, full wypas, serwisowany w ASO, kupiony w PL, od prezesa hurtowni w której robi zakupy. Cena to 30 000zł. Co wy o nim sądzicie? Jakie są wasze opinie o nim?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

pzdr, Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Mój ojciec może kupić Subaru Outback 3.0 206km, 198 kkm, full wypas, serwisowany w ASO, kupiony w PL, od prezesa hurtowni w której robi zakupy. Cena to 30 000zł. Co wy o nim sądzicie? Jakie są wasze opinie o nim?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

pzdr, Bartek

 

Witam.

Wprawdzie to nie moje opinie lecz na pewno się przydadzą:

Subaru Legacy Outback

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zmucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre auto, jak już ktoś napisał prawie bez wad. Wiadomo, że przy silniku 3.0 spalanie będzie dosyć wysokie, ale auto praktycznie pancerne. Jedno z najlepszych w testach niezawodności. Wysokie zawieszenie idealne na nasze drogi, przy tym bardzo niepozorne, a potrafiące na swiatłach zawstydzić nie jednego (szczegolnie w deszczu lub po sniegu). Genialny napęd 4wd http://pl.youtube.com/watch?v=XyLgYskj-oc

Jeśli pewny egzemplarz, nie zastanwiaj się. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalem tym modelem na jezdzie probnej porownujac go z takim samym Outbackiem ( 2 generacja ) ale z silnikiem 2.5l.

Ku memu zdziwieniu silnik 6 cyl mial taka sama charakterystyke oddawania mocy, tzn zaczynal jechac od 3 tys obr.

W porownaniu z uzywanym wczesniej BMW 325i silnik w ogole nie ma dolu (typowe dla jednostek 4 zaworowych ), tak ze gdybym kupowal Outbacka tej generacji to wzialbym czworke 2.5l ze wzgledu na mniejsze spalanie.

Poza tym oba samochody sa identyczne, po silniku 6 cylindrowym spodziewal bym sie wiekszego przebiegu.

Jesli chodzi o spalanie to moze jest ono "gigantyczne" jak na warunki polskie, w warunkach amerykanskich i w porownaniu do innych modeli SUW jest niewysokie. W dodatku silnik 2 generacji ( 212 KM ) pali mniej niz silnik 3 generacji ( 245 KM ).

Glownie oszczednosci na samochodach Subaru realizuje sie nie robiac zadnych duzych napraw - w mojej Legacy dobijajacej do 400 tys km byla jedna wieksza naprawa ( kolo przeniesienia napedu na tyl - wymiana ) i altek w pewnym momencie trzeba bylo wymienic - to wszystko.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...