Skocz do zawartości

cbr 1000rr 05' vs gsx-r 1000 kb czyli moto do 25 tys.


Rekomendowane odpowiedzi

ok dzieki a macie moze do niego jakies gg albo cus bo nie jestem zbyt dlugo uzytkownikiem tego forum i nie wiem czy da sie go tu w jakis sposob wyszukac :)odrazu mowie ze motor wcale nie chce zeby sluzyl mi do palowania i nie chce by ini uwazali ze jesli jestem taki mlody to moto mi sluzy tylko do szpanu i nic wiecej jezdze na moto od 7 roku zycia i to jest cos wiecej niz przyjemnosc z jazdy to bardziej pasja i milosc oczywiscie przyjemnosc z jazdy rowniez jest i to ogromna ale poprostu mam zamiar jezdzic tak jak czuje sie na silach a nie gonic za kims bo ktos kolomnie przelecial :banghead:

pozdrawiam

A g* prawda. Nie ma takich 18-latków. Będziesz pałował jak my wszyscy, zakład? 18 latek i 165 KM w 165 kg? Takim skrytożercom stanowcze NIE!

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszua jestem tu nowy wiec nie wiem jak co i gdzie ale napewno wedlug Towich rad sproboje go poszukac :)

pewnie ze dam rade :notworthy:

A g* prawda. Nie ma takich 18-latków. Będziesz pałował jak my wszyscy, zakład? 18 latek i 165 KM w 165 kg? Takim skrytożercom stanowcze NIE!

sory kolego ale nie znasz mnie i nie masz pojecia jak jezdze i jak sie zachwoje na drodze myslisz ze jak znasz samych takich co paluja w takim wieku to mozesz ujednolicac to do wszystkich, gdybys mnie znal to bys sie mogl wypowiadac na moj temat a tak to nie masz nawet sensu bo szkoda Twojego czasu na jakies tu sprzeczki i bicie piany :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOLOLOLOLO

 

 

sorry Rembrant ale pieprzysz jak opazony :P LOL :P owszem, wiek o niczym nie swiadczy, moj znajomy w wieku 18lat latal nowa R1 2005 i tez dawal rade, ale on jednak byl bardziej rozgarniety niz Ty. Nie mniej jednak z tych dwoch wybralbym Gixxa.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieprze bo lubie pieprzyc glupoty trzeba sie smiac z zycia :) a to czy jestem rozgarniety po tych postach napewno nie ocenisz zapewniam Cie :) jezdze na gsx-r 750 i jeszcze nie mialem nie przewidzianych sytuacji :) napewno kiedys sie stanie taka sytuacja w ktorej bede zagrozony bo nie ma kierowcow doskonalych i jasnowidzow ale jak narazie niemialem okazji sie spotkac ;) a co wracajac do tematu to podobno ramy pekaja w gixerach czy to prawda chodzi o te nowe od k5 wzwyz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...