Skocz do zawartości

22,5 godziny na nogach, 1277 km w tym połowa po śniegu


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przygadał kocioł garnkowi :)

 

Nie ma co się przejmować :biggrin: , narazie w tym tempie Marcin ma szansę dogonić Cię w okolicach 11 grudnia 2010 roku, zakładając obecne tempo pisania postów/dzień.

 

Decydujące starcie rozegra się w granicy 4950 - 4980 postów (przy obecnym tempie: 4963), noo chyba że ktoś nagle przyśpieszy lub zwolni za bardzo :wink: :wink:

 

Najważniejsze żeby pojedynek rozegrał się w miłej i przyjaznej atmosferze oraz z zachowaniem zasad fair play :)

 

Pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, mordo, ty chyba od sprzedających masz jakiś procencik, ja wiem że okna nie idą ale uspokój sie :wink:

 

p.s. Wiosna raczej, teraz nie wydole :biggrin:

 

Hmm Klaudek.... mam info. że jest AT rocznik 2002 ... przebieg. 0 km.

W pudełkach..

Cena do uzgodnienia..

 

jeszcze można widać znaleść sztuki które nie widziały słońca. :icon_razz:

 

 

Nie ma co się przejmować :P , narazie w tym tempie Marcin ma szansę dogonić Cię w okolicach 11 grudnia 2010 roku, zakładając obecne tempo pisania postów/dzień.

 

 

 

Ta na Zasadniczym forum EKG Klaudek też ma już ponda 2000 postów.... i jest NAJLEPSZY...

 

Co prawda jak widzę jego Avatar pare razy na stronie to mnei już :lalag: ale na szczęście zminia co jakiś czas,,,

hahahah

 

Klaudek spamer roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zadaj pytanie na forum afrykańców. 60 k to ledwo dotarta, zalecane 80 k :buttrock:

 

 

Twoja zdążyła się dotrzeć czy jeszcze musisz nad tym popracować?? Sporo trzeba nawinąć..

 

BTW gratulacje, bo chyba jeszcze tego wcześniej nie robiłem :bigrazz:

Edytowane przez KaZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...