Skocz do zawartości

22,5 godziny na nogach, 1277 km w tym połowa po śniegu


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 grudnia .. ja już wiedzioałem ,że chcesz kupić AT ........... Prorok czy jak............. :notworthy:

 

a tak apropo. własnie dzisiaj znowu poszła kolejna AT rd04 rocznik 92 Do Jarka ... kolegi Mariuty ..

 

Dogadałem sprawe z chłopakami i jużż dzisiaj zaliczka poszła.. bez oglądania sprzeta...........

http://www.allegro.pl/item292487170_honda_..._twin_rd04.html

 

 

ja wiedziałem że chce afri jakieś 3 -4 miesiące temu, ale nie wiedziałem, że tą konkretną i myślałem o marcu/kwietniu :D

 

Nie udało mi się nowych fotek jeszcze zrzucić, będą zapewne jutro. Na razie zdjąłem kufry boczne i założyłem topcase, co by korki lepiej omijać. A w przyszłym tygodniu prawdopodobnie do przerobienia idą gmole i stelarze. Na razie jest za szeroko :buttrock:

 

a no i w weekend padło 340 km :) sprzęt jest zachwycający. Wczoraj już zaliczyłem pierwszy zjazd schodami, choć pod górę wróciłem podjazdem dla inwalidów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy się połamałeś na tych schodach? widzisz... i po co było szpanować? :buttrock:

 

nie no, nie połamałem się, tylko stwierdziłem, że po oblodzonych schodach jeździć nie będę bo to nie jest zbyt bezpieczne

 

Ty! Marcin, lepiej ściągaj te naklejki z kufrów .......................... bo to nie twoje :notworthy:

 

Naklejki z kufrów zdejmuję w tym tygodniu. Kufry już są w domu. Tylko je muszę z błocka wyczyścić, a potem acetonik i znikają. Już mam kilka własnych do naklejenia. Pierwszą będzie <pl> :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin- naklejki do kosza ale spódniczkę z trawy już przygotowuje Afrykanerze :biggrin:

A kto Ci pozwolił śmigać tam gdzie mogą inwalidzi :wink: Masz jakieś "braki" Czy twoja Afryczka jest rencistką?

Swoja drogą prezentuje się Zajesuperaśnie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no braków nie ma ale to była jedyna droga, żeby wyjechać, bo schody pokryły się lodem. Na spódniczkę z trawy to trzeba poczekać na cieplejsze dni :lalag:

 

 

Naklejki zdjęte, choć szkoda było, kawał historii. Teraz tylko klej po nich został :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no braków nie ma ale to była jedyna droga, żeby wyjechać, bo schody pokryły się lodem. Na spódniczkę z trawy to trzeba poczekać na cieplejsze dni ;)

Naklejki zdjęte, choć szkoda było, kawał historii. Teraz tylko klej po nich został :biggrin:

Teraz Ty będziesz pisał historie swojej wymarzonej Afryczki :wink:

Marzenia się spełniają! Tylko mocno,mocno myśl o nich, myśl :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...