Skocz do zawartości

Czechy????


WOLAN
 Udostępnij

kiedy?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy wyprawa do Czech

    • Marzec
      1
    • Kwiecień
      2
    • Maj
      7
    • Czerwiec
      11
    • Lipiec
      10
    • Sierpień
      0


Rekomendowane odpowiedzi

moze i tak, ale sesja grasuje i nie wiem, czy tak szybko honda będzie przygotowana do sezonu 2008 ( mam na mysli wymianę filtra oleju i oleju, więcej nie muszę nic robić). Dzisiaj byłe ją odwiedzić, posiedziałem kilka minut, pokręciłęm manetką, pobawiłęm się przyciskami i jakoś tak od razu lżej na sercu i większy zapał do nauki.

 

pozdrawiam

Ja to dopiero klasa maturalna, ale też dużo na głowie :icon_rolleyes: :wink:

Hmm sam muszę wymienić tylko olej i filtr oleju... chyba, że jeszcze coś na przeglądzie wymyślą :wink:

Tak mam codziennie, że muszę zejść do garażu, usiąść i później trochę na moto popatrzeć i wracam na górę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym się zamienił, nawet na klase maturalną :-)

 

w piątek gosciu uwalił na zaliczeniu z c++ ponad 150 osób, w tym i mnie. Jutro muszę specjalnie do Opola jechać na poprawkę.

 

I masz fajnie, ze garaż pod domem, ja do swojego daleko nie mam, ale zeby wyjsc musze się ubrać, a i moto zastawione na przodzie stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też wczoraj zawitałem do mojej maszynerii i okazało sie że mam do wymiany linke do licznika lub musze pancerzyk skrócić,wiadomo opona i olej 600 zł pójdzie :/ i jeszcze czekam aż w ośrodku egzaminowania w opolu otworzą sezon na moto bo jak mi testy stracą ważność to klapa :/ pozdr

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie oponki tez do wymiany, ale to w srodku sezonu albo w przyszłym.

Ja się tylko modlę, aby moje oponki wytrzymały do wyjazdu do Czech :wink:

Mam przejechane na nich 5600km i zobaczymy ile jeszcze pociągną... Oponki sportowo-turystyczne :wink:

Jak nie to 1000zł muszę szykować :smile:

 

150 osób?? :icon_rolleyes:

Z gościem wszystko w porządku?? :wink:

 

Powodzenia na poprawce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brylu co do egzaminu nic sie nie martw :bigrazz: bo testy mają przedłużoną ważność o czas zawieszenia na okres zimowy.

 

No co Ty :buttrock: ;) :smile: Poważnie mówisz. A od kiedy sie okres zawieszenia zaczął w tym roku :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie od czasu zaprzestania egzaminów na moto.

 

A co do mojej poprawki to się zobaczy wieczorkiem, jak wyniki na neta wrzuci.

U niego to normalka, podobno

 

UPDATE:

 

z ok 150 osob odwalił ok, 100,

 

ale ja zdałem !!!

 

 

jeeeeeeee :icon_biggrin:

 

podobno zaliczenie tego jest najgorsze na pierwszym semestrze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do egzaninów na Moto to jest praktyka zawieszona do 1 Marca od któregos Grudnia nie wiem dokładnie kiedy. :evil: Chłopaki grzać maszyny grzać :flesje: :lalag: :smile: Drogi suche słońce swieci żal żeby w garażu stały pajęczyne z tłoków trzeba ściągnąć :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam witam i pozdrawiam z Opola :biggrin:

 

Wypad w Czechy to super temat zasadniczo zawsze, chetnie dojadę w Niedzielę, kiedy by to nie było :buttrock:

 

W marcu jest jeszcze sporo po-zimowgo syfu na drogach, ale kwiecien i maj...to sama radocha.

 

Jesenik i okolice sa fajne, ale polecam wybrac sie w strone Sumperka>Bruntalu...bomba winkle, mozna srogo poszalec :buttrock:

 

http://www.bikepics.com/pictures/1167994/

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna sprawa, opole zone mają piękne wypady,chciałbym tak tylko musze w motor lepszy zainwestować niestety bo moja gilerką takiego kąta nie wyłoże

Edytowane przez Brylu 1989

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...