Skocz do zawartości

Czechy????


WOLAN
 Udostępnij

kiedy?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy wyprawa do Czech

    • Marzec
      1
    • Kwiecień
      2
    • Maj
      7
    • Czerwiec
      11
    • Lipiec
      10
    • Sierpień
      0


Rekomendowane odpowiedzi

No ja bym sie kopsnął :-) z kumplem. Będę śledził temat, póki co się piszę na przejażdżkę.

O Szpadi się pojawił :clap:

Tobie się działy nie pomyliły?? :buttrock:

Kto by jeszcze jechał? :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wszyscy temat ten kierowałem do żelaznych jeźdżców z opolskiego dlatego, że do granicy nie mamy aż tak wielu kilometrów ja to już w ogóle mam pod nosem :bigrazz: a wiadomo wacha kosztuje i nie każdego stać wydać pare stówek na paliwo bo wiadomo, że nie tylko na paliwo kasa jest potrzebna :P oczywiście zachecam wszystkich trasy są fajne.Jeśli jest ktoś chętny do przyłączenia sie z poza naszego pieknego wojewódzstwa zapraszam wiadomo im dalszy wyjazd tym większe koszty.

Co do miejsc które by mozna było zobaczyc jest ich pare jak ktoś lubi las świerze powietrze i jazde po górach i serpentynach miejsca te oddalone są góra max 100 km od granicy. W góry wjeżdźamy zaraz za granicą jakieś 10 km i zaczyna być pod górkę :) oczywiście trasa jest do omówienia jesli ktoś był w tych rejonach i zna jakieś ciekawe miejsce proszę o kontakt na PW. W każdym bądzrazie ja moge jechać nawet do Pragi (Piękne miasto byłem w tym Roku). Poza tym mam trochę miejsca żeby zrobić ognisko zmieści sie 30 - 40 maszyn. Ale to też do dogadania bo jest jeszcze dużo innych miejsc które nadaja sie do tego celu. Co do miejsc które mażna zobaczyć poszukam w necie i podam linki na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydało by się ustalić kilka konkretów, po pierwsze data - na początek wystarczy miesiąc, przewidywana ilosc km, co by szło uzbierac kasę na paliwko. Co do dnia tygodnia, to najlepiej sobota. I również prędkość przelotową należało by ustalić tak, aby słabsze maszyny nie dostały mocno po dupie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mamy podziwiać krajobrazy :biggrin: to myślę że 80 - 100 km jest wystarczająca,

kiedy :icon_question: proponowałbym jak będzie faktycznie ciepło czyli maj / czerwiec

no i konkretnie trasę, czy tylko góry i winkle, czy gdzieś dalej bo od tego jest zależny portwel i jego zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie prędkość przelotową ustalmy na ok 80-100 chociaż po górkach wiecej jak 60 nie pojeździmy powtarzam to nie rajd tylko fajna wycieczka teraz co do trasy chcaiałbym wiedzieć czego odemnie oczekujecie opcji jest pare Piotr jest za krajobrazami i wirażami to napewno będzie :icon_mrgreen: jest heszcze opcja jaskin i opcja zwiedzenia szczytów serak, ramzowa gdzie ajeram jest wyjazd na szczyt wyciągiem krzesełkowym trase podam tylko chciałbym wiedzieć con was interesuje bo teren jest dośc duży i nie objedziemy wszystkiego w 1 dzień tak że trzeba sie tu ograniczyć tak że pisać kto co chce za i przeciw a ja ustaklam najbardziej malowniczą trase żebyście potem na mnie nie pluli heheh :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję tak, aby zminimalizować dodatkowe koszta, co do trasy, to jestem za opcją strażaka co do ilości km. Szczerze, to nie jestem nauczony do wielu km w siodle, po wyprawie na góre sw anny z klb byłem mocno zmeczony.

 

mam nadzieję, ze to wypali

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - z Kluczborka do granicy będzie gdzieś około 100 km więc tam i z powrotem będziesz miał około 200 km

Teraz ile chcemy nakręcić km w Czechach ?

 

WOLAN ja bym ci proponował naszkicować 3 - 4 trasy

np.

1 - typowo krajobrazowa :crossy:

2 - typowo nastawienie na zwiedzanie :flesje: :banghead:

3 - mieszana krajobrazowo / historyczna - zamki, warownie, itp :buttrock:

4 - ? coś wymyślisz :icon_biggrin:

 

Prawdopodobnie wyjazd całodniowy, ilość km do uzgodnienia, ale myślę że dopiero po zaproponowaniu jakiś konkretnych trasek, ty znasz ten teren bo tam jeździłeś jak wcześniej pisałeś więc czekamy na twoje propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim miesiącu mówicie, aby jechać??

Wyjazd jednodniowy mam rozumieć??

Jeśli Szpadi i ktoś z Kalisza się pisze to może i ja bym się podczepił jak będę miał kasę... :bigrazz:

 

P.S.

Piotrek wysłałem Ci zaproszenie na naszej klasie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd jednodniowy, co do miesiąca, to myslę, że minimum maj, no chyba że pogoda będzie odpowiednia wczesniej.

 

A zaproszenia nie dostałem :-(

Jak obliczyłem na navi to od siebie do Głuchołazów gdzie jest przejście graniczne mam 264km, więc trochę po Czechach jeszcze to łącznie zrobiłbym coś ok. 1000km :biggrin:

 

Czyli na paliwko ok. 300zł muszę liczyć :wink:

 

Więc możecie mnie liczyć na wyjazd... pasuje mi każdy termin oprócz 1-8 maja (maturka) :(

 

Niby w marcu już ma być ponad 20st. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...