Skocz do zawartości

Czechy????


WOLAN
 Udostępnij

kiedy?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy wyprawa do Czech

    • Marzec
      1
    • Kwiecień
      2
    • Maj
      7
    • Czerwiec
      11
    • Lipiec
      10
    • Sierpień
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pomysł na jedno miejsce:

http://www.veteransalon.cz/index.php?poc=1

Tak daleko nie musicie jechać :crossy: W miejscowości Ceska Ves niedaleko granicy też jest muzeum weteranów :banghead:

Tutaj link:http://www.veteranklub.cz/frame_muzeum.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy ustalić ilość kilometrów to chyba podstawowa sprawa. Mnie tam każda ilość pasuje.

 

Zasadniczo mam dwie luźne propozycje. Po pierwsze wjechać do czech w Mikulowicach za Głuchołazami i jechać w strone Karlovej Studanki.Po drodze odwiedzić Jasenik. Po Karlovej sie pokręcić napić śmierdzącej wody i spróbować wjechać na Pradziada. Kilka kilo dalej w miejscowości Mala Moravka jest pole namiotowe i tam można by spędzić piątkową noc. Pole bez luksusów ale bardzo przyjemne. Jeżeli przyjedziemy wieczorem a wyjedziemy rano to prawdopodobnie nic nie zapłacimy. Następnie udać sie trasą przez Rymarzov i Uniczov do Olomouca. Zwiedzanie oglądanie i dalej dowolną drogą do miasta Frydek-Mistek. To moim zdaniem tez bardzo fajne okolice i wiele rzeczy do obejrzenia i wiele dróg do zjeżdzenia. Tam też nocleg bo przecież pić sie chce. W niedziele okolica. Może otwarty park wodny we Frydku. Wejście jak za darmo. I jazda powrotna według wspólnych ustaleń.

Druga propozycja to po nocy na kampie w Malej Moravce wyjazd do Brna i okolic.

 

Oczywiście są to moje luźne przemyślenia do korekty lub całkowitej zmiany. Czechy mają ten plus że gdzie nie pojedziesz to zawsze jest coś wartego obejrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy ustalić ilość kilometrów to chyba podstawowa sprawa. Mnie tam każda ilość pasuje.

 

Zasadniczo mam dwie luźne propozycje. Po pierwsze wjechać do czech w Mikulowicach za Głuchołazami i jechać w strone Karlovej Studanki.Po drodze odwiedzić Jasenik. Po Karlovej sie pokręcić napić śmierdzącej wody i spróbować wjechać na Pradziada. Kilka kilo dalej w miejscowości Mala Moravka jest pole namiotowe i tam można by spędzić piątkową noc. Pole bez luksusów ale bardzo przyjemne. Jeżeli przyjedziemy wieczorem a wyjedziemy rano to prawdopodobnie nic nie zapłacimy. Następnie udać sie trasą przez Rymarzov i Uniczov do Olomouca. Zwiedzanie oglądanie i dalej dowolną drogą do miasta Frydek-Mistek. To moim zdaniem tez bardzo fajne okolice i wiele rzeczy do obejrzenia i wiele dróg do zjeżdzenia. Tam też nocleg bo przecież pić sie chce. W niedziele okolica. Może otwarty park wodny we Frydku. Wejście jak za darmo. I jazda powrotna według wspólnych ustaleń.

Druga propozycja to po nocy na kampie w Malej Moravce wyjazd do Brna i okolic.

 

Oczywiście są to moje luźne przemyślenia do korekty lub całkowitej zmiany. Czechy mają ten plus że gdzie nie pojedziesz to zawsze jest coś wartego obejrzenia

 

Mi pasuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna,caly czas sledze temat,a od tygodnia nie zagladalem i tyle sie dzialo wiem ze pewnie planow nie zmienicie ,ale musze sie wypowiedziec,bo mnie szlak trafi.Jak juz pisalem na poczatku powstania tematu,pasowaly by mi 3 weekendy od 18 lipca,ale pewnie sie tego zmienic juz nie da,

cholera ;) :notworthy: ;)

Pisze sie na 18,19 lub 20 ktos jeszcze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, szklarska w tym roku pokrywa się ze zlotem w strobinie na którym zawsze jestem. Wiec wybieram Strobin:) Na szklarskiej się zawiodłem 2 lata temu... A teraz w weekend wybieramy się na zlot do Łagowa chyba, a w niedzielę prosto z Łagowa na Salve :rolleyes:

 

pozdro

dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...