Skocz do zawartości

Łożyska w kole i tuleja wachacza


Gość piorek9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie powiedziane. nie ma co marudzić, tylko brać sie do roboty i póki jest czas sprawdzać wszystko po kolei żeby na nowy sezon wystartować:icon_razz: Jak to mój brat cioteczny powiedział: "wyścig zbrojeń przed sezonem":icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łożyska już kupiłem.. 4x 18,30 ... :buttrock: no ale ciesze sie ze chociaż miałem je od ręki ..

teraz musze sie zaopatrzyc w te tuleje .. Gdzie to dostane ?? albo jak to sie dokładnie nazywa to przedzwonie do dillera ktm ..

 

pzdr i dzięki za pomoc ..

hmm... Do Krakowa masz 400km a u mnie właśnie jest główny przedstawiciel KTM na Polskę. Kumpel Mikołaj co z nimi współpracuje prowadzi sklep internetowy KTMa www.i-ktm.pl i moze jak byś sie z nim dogadał to poprostu by Ci te sworznie, tulejki wystawił do oferty i wysłał.

Jeśli by Ci sie nie udało no to ja będę jakoś w przyszłym tygodniu w KTMie po uszczelki i kilka drobiazgów do silnika to mogę sie zapytać ile dokładnie to kosztuje. Potem jak byś chciał i sie nie bał to mogłbyś mi przwesłac pieniądze za sworznie i tulejki a ja bym Ci je pocztą wysłał. Ale nic nie obiecuje bo teraz mam sporo pracy i sesja sie zbliża.

 

PS. Mój kumple juz nie prowadzi tego sklepu tylko jego kolega. Ale gość też jest raczej do dogadania.

Pozdr

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bydgoszczy jest salon ktm .. zawsze wszystkie części brałem od tego właśnie kolesia .. bede musiał do niego zadzownić i sie zapytam .. jak nie da rady to odezwe sie do ciebie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie jakiś zestaw naprawczy cały .. ja w sumie potrzebuje tylko 2 krótkie tuleje .. dużo za to chyba nie skasują .. bo to tak naprawde 2 kawałki rurki ..

Edytowane przez piorek9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do KTMa niektóre ceny częsci są wręcz zaskakująco małe a niektóre zaskakująco wysokie. Simmering do pomki plynu chłodniczego dla mojego KTM kosztuje 7zł a do Hondy MTX 125 120zł. Natomiast mikromatyczna i gówniana blaszko-sprężynka do przedniego hamulca kosztuje 60zł!! a powinna 5zł.

Ja te ceny mam w dolarach i z reguły się sprawdzają a wręcz są nieraz mniejsze niż w USA. Stąd to moje przypuszczenie ze ok 140zł.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie to sie zbulwersuje :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

nie no na 100% sprzedadzą Ci każdą nawet najmniejszą cześć do Twojego motoru. Np w Hondzie można kupić tylko cały pakiet tarcz sprzęgłowych za ok 250zł a w KTM mozesz sobie kupić nawet jedną przekładkę za 12zł :D

Ja już kupowałem różne dziwne pojedyńcze elementy i nie ma problemu.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...