Skocz do zawartości

Pomocy-Skuter za 1,5 tyś.


bebu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dopiero zaczynam na forum więc wybaczcie mi jak popełnie jakieś błędy :bigrazz: .Chciałbym kupić sobie skuter za 1,5tyś. Ja średnio się znam na motorowerach wiec prosze was o pomoc. Na dzień dzisiejszy jeżdze Piaggio Free lecz po 17.000km zaczął się sypać i myśle o zmianie skutera.

Z góry dziękuje za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Masz już jakieś upatrzone modele ? Może Malaguti F10 ?

Popatrz może na kymco ZX, nie do zajeżdzenia a masz szanse dorwać w takiej cenie.

Przede wszystkim nie patrz na żadne chińskie gówna.

pzdr

Ogólnie przeglądałem Allegro ale nic konktetnego nie znalazłem. Myślałem o Piaggio Zip z początku produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że by coś dało ponieważ Free zaczeło się już sypać, a znalazłem kupca za dość dobrej cene w tym stanie :crossy:. Także myśle że da dużo przynajmniej będe miał sprawny motorower. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje tego wyremontować bądź wsadzić kit tuningowy i poprawić stylistykę

np. http://www.dositejns.edu.yu/piaggio/images...gio%20ticma.jpg

 

wielką zaletą tego skuta jest to że ma duże koła

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy poprawa stylistki by coś dała bo to model dla włoskiej poczty więc ma jedną zamatowaną nad przednim kołem co moim zdaniem na maksa brzydkie więc poprawa stylistki nic nie da.... A poza tym mam 180 cm wzrostu i ten skuter robi się na mnie porostu za mały.

 

I jeszcze jedno pytanie. Poszła mi elektryka mi poszła gdy cofałem na parkingu między samochodami na włączonym silniku...co mogło się z tym stać? Wiem że to nie aku i cewki bo to wszystko jest okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...