Skocz do zawartości

MotoGP Brno 2008


porsa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Mój plan:

Startuję z Łodzi bo będę akurat u rodziców...

16 sierpnia (sobota) - godz. 10.00 wyjazd z Łodzi do Ustronia - 275 km. W Ustroniu nocleg.

17 sierpnia (niedziela) - godz. 6.00 wyjazd z Ustronia do Brna na MOTOGP - 222 km.

17 sierpnia - godz. 16.00 wyjazd z Brna do Ustronia. W Ustroniu nocleg.

18 sierpnia (poniedziałek) - godz. 10.00 powrót do Łodzi.

 

- bilet na MOTOGP - 100 zł

- nocleg - 80 zł

- przelot :icon_biggrin: - 250 zł

- prowiant - 250 zł

Edytowane przez porsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wybieram. Startujemy w piątek wczesnym rankiem lub późną nocą w czwartek. Śmigam z narzeczoną więc pewnie będą częste postoje bo jedziemy SV650N, prędkość przelotową planujemy około 120. Nocleg mamy w Brnie na kwaterze bo to nasz debiut więc wrażenia trzeba stopniować :icon_evil:

Jak ktoś chętny to zapraszam do wspólnej podróży :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wybieram. Startujemy w piątek wczesnym rankiem lub późną nocą w czwartek. Śmigam z narzeczoną więc pewnie będą częste postoje bo jedziemy SV650N, prędkość przelotową planujemy około 120. Nocleg mamy w Brnie na kwaterze bo to nasz debiut więc wrażenia trzeba stopniować :)

Jak ktoś chętny to zapraszam do wspólnej podróży ;)

 

A nocleg jak zalatwiles ?? znaczy sie mozesz cos konkretnego poleciec ??

 

Ja bym tez zabral sie z dziewczyna, a sprzet podobny bo intruder m800 -tempo by bylo podobne ...

 

wiec razniej by bylo w grupie ...

 

jezeli chodzi o wyjazd to raczje piatek rano niz czwartek wieczor ... a kiedy wracacie ?? bo ja jak juz to raczej w poniedzielek ...

 

pozdrawiam

Edytowane przez DRAKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nocleg jak zalatwiles ?? znaczy sie mozesz cos konkretnego poleciec ??

Ja bym tez zabral sie z dziewczyna, a sprzet podobny bo intruder m800 -tempo by bylo podobne ...

wiec razniej by bylo w grupie ...

jezeli chodzi o wyjazd to raczje piatek rano niz czwartek wieczor ... a kiedy wracacie ?? bo ja jak juz to raczej w poniedzielek ...

pozdrawiam

Nocleg załatwiałem już w styczniu przez stronę http://www.limba.com/pl dokładnie mamy http://www.limba.com/pl/czechy/zakwaterowa...&idobjektu=3690

Wracamy w niedzielę po wyścigach...

Jak w piątek rano będziemy ruszać to tak około godziny 4 może 5.

Zapraszamy do wspólnej podróży :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocleg załatwiałem już w styczniu przez stronę http://www.limba.com/pl dokładnie mamy http://www.limba.com/pl/czechy/zakwaterowa...&idobjektu=3690

Wracamy w niedzielę po wyścigach...

Jak w piątek rano będziemy ruszać to tak około godziny 4 może 5.

Zapraszamy do wspólnej podróży :biggrin:

Tam miejsc juz nie ma a co smutniejsze wogole ta stronka w Brnie nic mi nie znalazla. wiec jezeli nic nie znajde to zrezygnuje ... bo namiot i plecaczek nie wejdzie na motocykl ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam miejsc juz nie ma a co smutniejsze wogole ta stronka w Brnie nic mi nie znalazla. wiec jezeli nic nie znajde to zrezygnuje ... bo namiot i plecaczek nie wejdzie na motocykl ...

 

pozdrawiam

 

To może poszukaj czegoś 30-50 km od Brna. Odległość nie jest straszna a sądzę, że może udać się coś znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespełna dwa tygodnie do MotoGP w Brnie a w temacie cisza ... :buttrock: ... źle się dzieje...

 

Ja też się wybieram.

Prawdopodobnie o świcie w piątek.

Spanie na kempingu pod namiocikiem.

moto- gpz 500

Z resztą chyba pisaliśmy już razem w temacie o Brnie na forum ŚM.

Kiedy wyjeżdżacie?

 

Pozdrawiam

Zawisza

www.bikepics.com/members/zawisza

 

Simson S51 > MZ ETZ150 > Kawasaki GPZ500s > Honda CBR600 F4 > Yamaha FZS 1000 Fazer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wybieram.

Prawdopodobnie o świcie w piątek.

Spanie na kempingu pod namiocikiem.

moto- gpz 500

Z resztą chyba pisaliśmy już razem w temacie o Brnie na forum ŚM.

Kiedy wyjeżdżacie?

 

Pozdrawiam

Zawisza

Też planujemy ruszać w piątek wcześniej rano - możemy śmigac razem.

Jaką prędkość przelotową planujesz?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też planujemy ruszać w piątek wcześniej rano - możemy śmigac razem.

Jaką prędkość przelotową planujesz?

Pozdrawiam,

 

Hej

Sorry ale jednak trochę się zmieniło. Wczoraj z kumplem ustaliliśmy, że jednak wyruszamy w czwartek i spotykam się we wrocku, przenocujemy i w piątek na spokojnie rano dotoczymy się te 300km do Brna.

Nocujemy na kempingu 'Zebetin' czy jakoś tak :)

Ale zawsze można się gdzieś styknąć już na miejscu, daj namiar na priv. zostajemy do niedzieli wieczorem.

Później mamy zamiar jeszcze pojeździć do mniej więcej czwartku po Węgrzech i Słowacji, bliżej sprecyzowanych planów nie ma ;)

 

Pozdrawiam

Zawisza

www.bikepics.com/members/zawisza

 

Simson S51 > MZ ETZ150 > Kawasaki GPZ500s > Honda CBR600 F4 > Yamaha FZS 1000 Fazer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...