Skocz do zawartości

Mój prezent na gwiazdkę


smoq73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc sprezentowałem sobie Suzuki Intrudera. Suzi-moto przywiozl mi go w piatek przed swietami, miałem zamiar wstawic go do salonu zamiast choinki ale pogoda jako tako pozwala jeszcze na jazdę więc został poza salonem. Cieszę się nim jak małe dziecko :icon_twisted:) Teraz tylko czekam na sezon

Smogu,podaj mi adres tego mikolaja,plissssssssssssss!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No więc sprezentowałem sobie Suzuki Intrudera. Suzi-moto przywiozl mi go w piatek przed swietami, miałem zamiar wstawic go do salonu zamiast choinki ale pogoda jako tako pozwala jeszcze na jazdę więc został poza salonem. Cieszę się nim jak małe dziecko :biggrin:) Teraz tylko czekam na sezon

 

 

To tak samo jak u mnie :buttrock:

 

Gratuluje sprzętu i spotkania na drodze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smogu,podaj mi adres tego mikolaja,plissssssssssssss!

 

 

Dawaj namiary na tego Świętego przyciśniemy go z Homerem dobrze to po wild starku popuści :buttrock:

Gratuluję

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc sprezentowałem sobie Suzuki Intrudera. Suzi-moto przywiozl mi go w piatek przed swietami, miałem zamiar wstawic go do salonu zamiast choinki ale pogoda jako tako pozwala jeszcze na jazdę więc został poza salonem. Cieszę się nim jak małe dziecko :wink:) Teraz tylko czekam na sezon

 

 

Chyba sie wczoraj widzieliśmy na WOśP w Mikołowie.Byłem Versysem co sie w pewnej chwili gdzies zapodział :icon_mrgreen:

Sprzęt piękny,napewno w tym kierunku będe robił kolejny zakup.

Pzdr

Edytowane przez duch07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z bombką na kierownicy było lepsze heheh :notworthy: Smoq jeszcze tylko rampa do salonu Zal w garażu trzymać serce pęka!!! :icon_question: Ja swojego wyciągłem z pokoju bo rodzice przyjeżdźają i bym dostał po krzyżu hehe :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...