Skocz do zawartości

Opel Rekord 1977r


BigOgr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem sie pochwalic moim kochanym rekordzikiem...poki co szalu nie robi, ale i tak go ubostwiam i kocham ogormnie:)

W marcu zaczynam juz kilkakrotnie odkladany kompleksowy remont i "mala" przerubeczke napedu:)Moim zdaniem bardziej adekwatna do calosci:)

Poki co mozna go znalezc tu:Rex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, gratulacje, kultowy samochodzik.

widziałem że samochodzikiem można ostro dawać.

Mozna, chociaz ma tylko 90KM, ale bylo to okazyjnie na zlocie. Na codzien szanuje mojego staruszka, a w marcu wreszcie dlugo oczekiwany poczatek remontu...po nim dopiero bedzie sie dzialo:)

Edytowane przez BigOgr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULUJE.....TYLE, ŻE TAKICH MODELI PEŁNO JESZCZE JEŻDZI PO MIESCIE-TO PIERWSZA SERIA E PRZEJŚCIÓWKA POMIĘDZY KULTOWYM D I JUŻ POPULARNYM E......

KULTOWE TO SĄ REKORDY A....B.....C......D........POTEM TO JUŻ TAXÓWKI........

MIAŁEM REKSIA C Z 67 ROKU-Z PIECEM 1,9 N-107 KUCY...I W ORYGINALE.......

PRZERABIANIE TYCH KLASYKÓW POWINNO BYĆ KARANE......BO NIEWIELE JUŻ ICH ZOSTAŁO-A TE KTÓRE JESZCZE SIĘ DO CZEGOŚ NADAJĄ SĄ PRZERABIANE......TAK JAK ONGIŚ JUNAKA PRZERABIANO MASOWO-A TERAZ NIKT JUŚ SIĘ NIMI NIE INTERESUJE...A WSZYSCY POSZUKUJĄ ORYGINAŁÓW

BĘDZIESZ MIAŁ SPORO PRACY....Z WŁOŻENIEM INNEGO PIECA...SZCZEGÓLNIE TEGO OD MANTY-SENATORA-ALE ŻYCZĘ POWODZENIA......

NAWET OBOK MOJEGO DOMU STOI TAKI SAM MODEL JAK TWÓJ TYLE ZE W DWU KOLORACH-I Z SERCEM DIESLA....MYKA BEZ PROBLEMU PO DZIŚ DZIEN.......I STARSZY WŁAŚCICIEL NIE ZAMIERZA SIĘ GO POZBYWAĆ-NA SZCZĘSCIE......

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULUJE.....TYLE, ŻE TAKICH MODELI PEŁNO JESZCZE JEŻDZI PO MIESCIE-TO PIERWSZA SERIA E PRZEJŚCIÓWKA POMIĘDZY KULTOWYM D I JUŻ POPULARNYM E......

KULTOWE TO SĄ REKORDY A....B.....C......D........POTEM TO JUŻ TAXÓWKI........

MIAŁEM REKSIA C Z 67 ROKU-Z PIECEM 1,9 N-107 KUCY...I W ORYGINALE.......

PRZERABIANIE TYCH KLASYKÓW POWINNO BYĆ KARANE......BO NIEWIELE JUŻ ICH ZOSTAŁO-A TE KTÓRE JESZCZE SIĘ DO CZEGOŚ NADAJĄ SĄ PRZERABIANE......TAK JAK ONGIŚ JUNAKA PRZERABIANO MASOWO-A TERAZ NIKT JUŚ SIĘ NIMI NIE INTERESUJE...A WSZYSCY POSZUKUJĄ ORYGINAŁÓW

BĘDZIESZ MIAŁ SPORO PRACY....Z WŁOŻENIEM INNEGO PIECA...SZCZEGÓLNIE TEGO OD MANTY-SENATORA-ALE ŻYCZĘ POWODZENIA......

NAWET OBOK MOJEGO DOMU STOI TAKI SAM MODEL JAK TWÓJ TYLE ZE W DWU KOLORACH-I Z SERCEM DIESLA....MYKA BEZ PROBLEMU PO DZIŚ DZIEN.......I STARSZY WŁAŚCICIEL NIE ZAMIERZA SIĘ GO POZBYWAĆ-NA SZCZĘSCIE......

POZDRAWIAM

WIem ,ze ten model jest dosc "popularny",nie mam zamiaru go przerabiac na jakas super "tuningowa" fure, generalny remont blacharski, elektryka i oczywiscie naped....tez nie jestem zwolennikiem tuningowania klasykow, ale uwazam, ze krzywdy rexowi nie robie...Mam nadzieje, ze po rekordzie przyjdzie czas na jakiegos slicznego commodorca:)

Pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...