Skocz do zawartości

Tips & Tricks


ar2r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info przynajmniej nie powtórzę "twojego błędu" przykro mi ,że pobrudziłeś chromy żywicą , mam nadzieję że dałeś radę je wyczyścić :)

Gineczka a jakie ty masz wydechy, ze tak ci buty przepala? Najprosciej to założyc na rurę wydechu jakieś osłony z siatki lub odpowiednio wyprofilowanej blachy. Bo jesli dotkniesz bezposrednio rury butem to chyba tylko strazackie z azbestu sie nie przypala ;) Swoją drogą wrzuc jakies zdjecie moze latwej bedzie cos wykombinowac i doradzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gineczka a jakie ty masz wydechy, ze tak ci buty przepala? Najprosciej to założyc na rurę wydechu jakieś osłony z siatki lub odpowiednio wyprofilowanej blachy. Bo jesli dotkniesz bezposrednio rury butem to chyba tylko strazackie z azbestu sie nie przypala :bigrazz: Swoją drogą wrzuc jakies zdjecie moze latwej bedzie cos wykombinowac i doradzic.

 

 

Szczerze?

Mam blade pojęcie o 'Komputerowych pierdołach" :cool:

Ale dzięki za chęci :bigrazz:

pzdr. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

Mam blade pojęcie o 'Komputerowych pierdołach" :biggrin:

Ale dzięki za chęci :icon_mrgreen:

pzdr. ;)

W takim razie zapraszam 21 wrzesnia do wro na oldtimer bazar bedzie okazja , zeby sie poznac i pewnie cos wykombinowac ztymi wydechami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zapraszam 21 wrzesnia do wro na oldtimer bazar bedzie okazja , zeby sie poznac i pewnie cos wykombinowac ztymi wydechami :icon_eek:

 

Nie muszę aż do Wrocka jechać ...

W stolicy wlkp. moto-bazar jest już dziś! :icon_mrgreen:

ale dzięki za chęci... :wink:

pzdr. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...