Skocz do zawartości

Kombi Buse


Rekomendowane odpowiedzi

pierw sie zastanow czy dobrze ci lezy kombi... mi osobiscie nie bardzo sie widzi. Krepuje ruchy, ciezki, latem mega gorący.

 

Zaraz zaraz kombi wcale nie krepuje ruchów ,chyba że chcesz tańczyc lambade :biggrin: . A latem we wszystkim jest gorąco, odwieczne prawo natury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mózg masz skrępowany człowieku. Widać, że nigdy nie miałeś na dupsku porządego kombi skórzanego.

 

Jesli sadze glupoty to powiedz mi 1 - dlaczego stunterzy nie lataja w skorzanych spodniach ?

A w tekstylnych latają? Aaaaa, zapomniałem - na pewno latają w szmacianych Alpinkach :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie cie pelno, gowno wielkie wiesz a wszedzie wtracasz swe madrosci. Za duzo ciebie na tym forum, daj zyc chlopaku!!!

 

He, he, he, he, skad ja znam ten text i zgadnij kto MI go rok temu napisal ?

 

 

pytanie - kto szyje dla BMW te ciuchy?

na innym forum czytałem, że to HG ale coś mi tu śmierdzi ściemą...

 

Podobno powtarzam podobmo Rukka.

 

 

...latem we wszystkim jest gorąco, odwieczne prawo natury.

 

no niezupelnie ( po czesci ). Nowe kombi ktore " zainpregnowane " sa jakims wynalazkiem nagrzewala sie do temp 25 st. C a nie jak " nieinpregnowane " do temp ca. 54 st. C

 

 

Podalem swoje wlasne odczucia -spodnie skorzane z pelnymi ochranaiczami i sliderami bardziej krepuja ruchy niz dobre teksy.

 

Wiem, wiem, kiepsko jezdze bo mi jakos nic nigdy nie przeszkadza. W texach czujesz sie jedynie bardziej luzny i moze mniej skrepowany, jedno co jest pewne to, to, ze sa lzejsze - i nic pozatym :lalag:

 

 

Jesli sadze glupoty to powiedz mi 1 - dlaczego stunterzy nie lataja w skorzanych spodniach ?

 

Powiedz mi dlaczego w stanach malolaty nosza spodnie w ktorych krok siega do pasa a tylne kieszenie do lydek ?

 

I o jakich stunterach mowisz ? Raczej tych podworkowych bo Christian Pfeifer, Craig Jons, Rainer Schwarz czy inni bez ciuchow ochronnych - czytaj SKORA, w ogole na moto nie wsiada.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Czy ktoś może mi podać namiary na sklepy w których można dostać kurtki skórzane buse?

 

Pozdrawiam.

 

 

Cześć

 

Coś takiego dziś mi wpadło szukając sklepu z rekawicami buse ale są tam także kurtki :

 

http://www.emotos.pl/index.php?d=szukaj&producent=27

 

 

pozdr

 

p.s. Sklepu nie znam i nie robiłem tam zakupów

Edytowane przez Murdoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...