Skocz do zawartości

Stronka o motorowerach


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest to dozwolone ale chciałbym polecić moją stronkę o motorwerach. Ogarze, Jawce 50, Motorynce i motocyklu SHL wszystkim osobą które potrzebują informacji na te tematy. Na stronce są jeszcze inne działy związane z motorkami. Adres stronki : www.motorki.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Nie wiem jak innym ale mi sie nie wyświetla.Pokazuej sie komunikat "Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje." i tyle.Weź może sprawdź czy wszystko działa :smile2:

Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ja tam nie potrzebuje informacji na temat tych moto, ale doceniam to że powstała taka stronka dzięki tobie :P,wiem że dużo pracy musiałeś w to włożyc ,napewno komuś pomorze,ale niestety przedmówca ma racje jakieś błędy są na stronie, bo się nie wyswietla prawidłowo.

 

Ps: fajna ta twoja supercity :P ,była u nas w komisie tylko że czarna, ale twoje malowanie wymiata, LUCKY EXPLORER :P , myślałem nad taką tylko że 125cc :P .

sory za oft. ale nie moglem sie powstrzymać :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho chlopaki odkopaliscie troche stary temat. Stronka zawierala bardzo duzo informacji i artykulow napisanych przez mnie opisy moto .itd. Ale niestety juz dawno przy formacie mi sie skasowala i nie wiem czemu na serwerze tez znikla czesc plikow ?? Zycie, moze kiedys bedzie jej reaktywacja !

 

Co do Cagivi 125 to jak masz okazje to bierz !! 125 ma duzo wspolnego z 50, i sa bardzo podobne do siebie (ze zdjec wnioskuje ze maja ta sama rame). To naprawde super moto ma wyposazenie jak na najnowszych 2t, nic tylko smigac. Jedyny problem to czesci, ale jak ktos potrzbuje to zawsze mozna skombinowac. Przynajmniej w mojej nic sie nie sypnelo na szczescie wiec nie mialem tego problemu. Wsiadac i smigac :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no rzeczwyiście temat troche stary :P ,ale jak widać jesteśmy nowi,więc wybaczcie :P .

Jak usuneły ci się z dysku te zdjecia itp. co na stronce masz to chyba dlatego sie skasowała, bo np. dawno nie odwiedzałem mojej stronki , ale mam wszystko na dysku co mialem i nadal jest ta www.

A co do Cagivy to naprawde swietne sprzety, podobają mi sie z wyglądu i te silniczki :P ,piekna sprawa, a słuchaj na super city idzie poszaleś również w lekkim terenie [leśne drogi,górki itp :P ? bo to taki turystyk, endurko, sm :P , ma w sobie wszystko :P .

ps: masz foty swojej cagivy ?bo nie znalazłem na forum.

Jak chcesz to ci prześle foty mojej białej rakiety :P DT.Tylko kumpel wżuci na serw, ale to pewnie jutro.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEEESSTT znalazlem stronke na jakiejs plytce :buttrock: wgralem juz ja na serwer i jak widze jest tak jak byla kiedys. Po dlugim czasie stronka znowu powraca :P . Mam zamiar pododawac nowe dzialy, poulepszac co nieco i dodac nowe moto czyli Cagive ! Lukajcie : www.motorki.prv.pl

 

Lukasz0-Tak Cagiva do lekkiego terenu jest swietna ! Mozesz smigac po asfalcie i zjechac nawet w lesna droge - nie ma problemu. Dlatego funbiki i enduro to najlepsze motorki :P .

 

Zdjecia sa pod adresem :

http://bikepics.com/members/trajka/94supercity50/

 

 

Pozdrawiam wszystkich i jestem happy ze znowu bede mial stronke :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...