Skocz do zawartości

Jaka kurtka, jakie buty...


Rekomendowane odpowiedzi

Co do kurtki to Büse bedzie pod wzgledem wykonania najlepsza Rolef to badziewie Louisa, jak i reszta.

 

Co do butow to szczerze mowiac mnie rozsmieszyles. GPZ 500 a buty ze tak powiem rodem z Moto GP. Chcesz komus zaimponowac ? Zainwestuj w buty do turystyki najlepiej z Gore-ex'u. Wszystkie te pieknie i agresywnie wygladajace przy pierwszym deszczu sprowadza Cie z powrotem na ziemie i rozwieja Twoje watpliwosci ze dokonales raczej blednego wyboru.

 

:wink:

 

Ok,dzieki. W kwesti butow chodzi mi o to ze akurat firme sidi uwazam i chyba nie tylko ja za jednego z lepszych producentow. Wybralem te buty poniewaz maja bardzo duzo roznych ochraniaczy i usztywnien. W dobrych butach mozna jezdzic na gpz-cie, simsonie lub innym sprzecie jezeli maja ochronic nogi. Nie chce nikomu zaimponowac, model ktory wybralem jest ciemny i moim zdaniem najmniej 'kosmiczny' z oferty sidi.

 

 

hmmm tak szczerze to o wszystkich tych czesciach ubioru bylo i to sporo.

 

jesli chodzi o kurtki - bez sensu jest placic taka kase za te firmy. Wiekszosc jet poprostu slaba.... za sporo mniejsza kase mozesz kupic nowego Alpinestara albo Icona. Modeka czy roleff od 500 do 700 zl ? bezsens skoro za 440 zl, mozesz miec kurtke Alpinestara E5 nową wszystkie kolorki i rozmiary. Ewentulanie poszukaj jakas uzywke HELDA, mam i sobie chwale :D

 

Co do butów to spokojnie dorwiesz model Alpinestars GPS 3 ten lepszy GPS 3 Waterproof czyli wodoszczelne za 400 zl nowe....

 

Za calkiem dobrej klasy buty i kurtke wyszlo by cie jakies 850 zl :D a nie jakies pola czy inne bajery za wiele wieksza kase.

 

PS. Co do ostatniich zdan. Najlepiej kupowac zima bo wyprzedaja modele 07 i sa naprawde mega ceny. Szczegolnie jesli są to spore pieniadze dla Ciebie to nie pchaj sie w te buty sidi czy kurtki modeki.... nie bedziesz zadowolony.

 

Ok,dzieki. Hmmm, do tej pory myslalem ze produkty Alpinestars sa poza moim zasiegiem cenowym i ze tak napisze to nie widzialem w zadnym ze sklepow internetowych tak niskich cen. Nad butami sie zastanowie, bo wygladaja dosyc interesujaco z tym ze znalazlem w cenie 570zeta. Twoje ceny sa z jakich wyprzedazy/bazarkow?

 

 

Jezeli metka jest dla ciebie najwazniejsza to bierza alpinestara. W kazdym innym przypadku zamiast za znaczek zaplac za porzadna membrane! Ja cztery sezony jezdze w HG z mebrana Gore Tex. I nie przemaka, nie przewiewa-dla mnie to wazniejsze od znaczka! Zobacz z jakich gownianych materialow wykonany jest ten rzeczony Alpinestars! Zreszta jak cieplolubni moga zrobic ciuchy odpowiednie na nasze wczesnowiosenne badz poznojesienne tempertury...A ze nie wyglada tak bajerancko-no niestety nie mozna miec wszystkiego.

Co do butow-B2 to wcale nie sa buty rodem z Moto GP. To najbardziej lajcikowy model sportowy sidi. Jak sie Tobie podobaja, jak sie w nich dobrze czujesz to bierz! Ja na CB 750 tez jezdzilem w sportowych Dainese i sprawdzaly sie super. Slizgacz bardzo sie przydaje, bo we wczesniejszych typowo turystycznych mialem cala podeszwe zjechana...Jak zamierzasz szybciej smigac po winklach to bierz buty sportowe i nawet sie nie zastanawiaj! Jak sie przyzwyczaisz to sa calkiem wygodne, a pierwsze krople deszczu na pewno nie spowoduja ze bedziesz mial jezioro w srodku :D

 

Ok,dzieki. Nie znaczki nie maja znaczenia, tak jak napisalem we wstepie chodzi mi o jakosc i w miare przystepna cene.

 

Jeszcze zastanawiam sie czy kupowac w sklepie,internecie,czy czekac do bazaru w przyznam ze kaski wyrwalem po niskiej cenie ale nie wiem jak z ciuchami.

Pozdrawiam

e-mil11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latałem w Modeka Shield przy 2 stopniach i też było OK jak na jej cenę i co za tym idzie jakość wykonania. :D :D :wink:

 

 

Ok to niech tak zostanie, ze modeka jest duzo lepsza jak Alpinestars. :D

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...