Skocz do zawartości

QRWA Zlot zimowy u PGRa! termin sie ustali przy flaszce:lol:


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak jeszcze trza drzewa narąbać na ognicho , jakąś świnię zaj**ać sąsiadowi na ruszt. i na czechy skoczyc po "zapasy" :D

 

do swini to sie mieszal nie bede , ale czechy moge zalatwic mam ladownosci 1,8 tony ,

wiec nie powinno byc problemow mim skromnym zdaniem najlepszy termin to miedzy swietami powiedzmy 28,29, 30 grudzien

kto bedzie chcial zostac jeszcze na sylwestra to moze zostac , nie wszyscy sa tak elastyczni jak PGR i np.: moja mniejszosc(jak szalec to na calego)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nie moze mnie zabraknac na takiej imrezie :twisted: Jak dla mnie nie wazne w jakim termininie sie odbedzie, chociaz wolalabym zeby to jednak nie byl Sylwester.. Normalnie super! Bo juz sie strasznie stesknilam za 4umowymi imperazmi!

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy - na razie jeszcze poczwar, już soon motylek  :oops:  

Obejmuję patronat medialny nad zlotem PGRa. Mam nadzieje, że uda mi się tam być.

Właśnie załatwiam jakieś działo do zamontowania na bunkrze - będzie huczna impreza :D  

 

pozdr to all

 

Milo przywitac nowa osobe na 4um :D Skad Poczwarku (jak to odmienic? :roll: :lol: ) jestes?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeee.... Co się tam bede rozwodził. Przeciez my się znamy  :lol:  

Zagadka: kim jest poczwar?

na poprawne odpowiedzi czeka nagroda - wręczenie na impr u PGR'a

 

Tak tez mi przyszlo do glowki, ze skoro pomagasz PGRowi to mieszkasz gdzies niedaleko.. Moze jakas mamla podpowiedz? :D

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jakbym cokolwiek podpowiedzial to juz bylby konkurs not fair play :D

A jak nikt nie zgadnie to nagroda zostaje w rekach organizatorów:flesje:

Amazonko jak dobrze wytężysz główke to powinnas zgadnąć.. powiem tylko tyle... nie sugeruj się odległością... 8)

 

Wracając do tematu zlotu u PGRa to ustalamy wszem i wobec termin po swietach a przed sylwkiem... Tak bedzie mysle OK dla wszystkich...

 

Proszę w takim razie o potwierdzenia kto na 100% i ile osób bo będę musiał zorganizować sanie woźnicę i ilość koni i sanek... oraz nocleg sie wie...

 

Wszystko do dogrania tylko musze wiedziec na ile osób i zaraz podam orientacyjne ceny...

 

No to chyba tyle...

back to work

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jakbym cokolwiek podpowiedzial to juz bylby konkurs not fair play :D

A jak nikt nie zgadnie to nagroda zostaje w rekach organizatorów:flesje:

Amazonko jak dobrze wytężysz główke to powinnas zgadnąć.. powiem tylko tyle... nie sugeruj się odległością... 8)

 

Wracając do tematu zlotu u PGRa to ustalamy wszem i wobec termin po swietach a przed sylwkiem... Tak bedzie mysle OK dla wszystkich...

 

Proszę w takim razie o potwierdzenia kto na 100% i ile osób bo będę musiał zorganizować sanie woźnicę i ilość koni i sanek... oraz nocleg sie wie...

 

Wszystko do dogrania tylko musze wiedziec na ile osób i zaraz podam orientacyjne ceny...

 

No to chyba tyle...

back to work

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR ten [oczwar to nie czasem Twój zje*any brat??? :D  dobra ile wygrałem flaszek??? :twisted:

 

Tez mi to przyszlo do glowki, tylko nie wiem czy dobrze zinterpretowalam slowa Poczwara, ze niedlugo stanie sie motylem (jak dla mnie rowna sie to temu, ze kupi motocykl, czy moze sie myle?) wiec wtedy brat PGRa odpada...

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...