Skocz do zawartości

Chevrolet Aveo 2007


motoszymek666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... cokolwiek na jego temat?? Obecnie można kupić takie auto w całkiem przyzwoitej cenie z w miarę zadowalającym silnikiem i wyposażeniem. Czy któryś z forumowiczów (lub forumowiczek:P) miał jakąkolwiek styczność z tym pojazdem tudzież posiada go?? Będę wdzięczny za wszelkie info.

 

A oto rzeczony pojazd.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma sasiad... no trudno cos powiedziec - zapala , jezdzi, nie zje*al sie przez pol roku to chyba juz wielki sukces...

jezdzilem - klasyczne auto klasy sredniej, jakich pelno - to co zwrocilo moja uwage to mimo wszystko kiepska jakosc plastikow - po prostu trzeszcza i na wyboistych drogach nie ma ciszy,

powiedziec cos bedzie mozna po 5-10 latach i 300 tys km czy to cos warte, obecnie chyba za nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latałem aveo na nauce jazdy, co prawda inaczej wyglądał, ale aveo to aveo. Co prawda silnik i elektronika była od opla (1.4). Całkiem fajne autko, co do jakości wnętrza nie oczekuj cudów, ale nie jest źle. Najlepiej odbyć jazdę testową.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Słyszałem o jakichś problemach z głowicą i nawet serwis nie mógł tego usunąć a tłumaczyli że w tym aucie to występuje nagminnie.

 

:icon_mrgreen: amerykańska nazwa, koreańska technologia - toż to wzór ideału :clap:

 

BUEHHEHEHEHEH :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra ma takiego na firmówce. Nastukali tym już koło 120 tyś km. Z tego co wiem to tylko lali paliwo i odprowadzali na przeglądy. A wiesz jak się traktuje firmówke. Silnik 1.4, niestety nie wiem ile to pali. Jakość wykonania podobna do Lanosów.

To jest auto typu Dacia Daewoo czy Kia ( choć ceed ma 7 lat gwarancji), jeżeli marka Ci nie przeszkadza to wsiadasz i jeździsz nowym za mniejszą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...