Skocz do zawartości

wigilia forumowa


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lipa! lotos zarezerwowany :evil: trzeba coś wymyślić :flesje:

w związku z tym, że mało czasu zostało, to nie czekając na głosy tłumu-mamy rezerwację w Karpielówce http://www.karpielowka.com.pl/index.php na godz. 18 na nazwisko Potocka. wszystkich palaczy bardzo przepraszam, ale wolne było tylko dla niepalących ;)

 

 

To gdzie niby ta wigilia miałaby się odbyć? Może bym wpadł na chwilke :)

Pozdrawiam

Rebel, ku*wa, patrz wyżej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aśka, jak nie dla palaczy to Mamakis za cholerę nie pójdzie. Kopci jak komin.

To może jakiś Szwejk, albo inny Sphinx, czy diabli wie co ?

 

Jesli zajdzie taka potrzeba dostosowania sie do panujacych tam zasad to ja z checia moge towarzyszyc i wyjsc na zewnatrz na "dymka" :buttrock:

 

Hmmm... mam duze watpliwosci czy nas tam bedzie 20stka.

 

mniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej ?

Owszem mniej... nie wszystkie osoby, ktore znalazly sie na liscie potwierdzaly

uczestnictwo. Poza tym jest to dosc droga knajpa jak na forumowe standardy :bigrazz:

A wogole to w srode maja gowniane promocje... wino i jakas kaczke.

A dzis maja placek po zbojnicku i dzban piwa...

No i dochodzi to niepalenie :bigrazz:

 

Jestem bardzo niezadowolony z wyboru miejsca :buttrock:

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że następnym razem rezerwować tani, brzydki lokal z promocją na piwo i możliwością palenia :] marudzita jak przekupy na bazarze (kup pani jajka, kup pani jajka)

 

To jest wigilia. Nie musicie się odrazu najebać i zjarać do tego ramki szlugów. To będzie akurat ukłon w stronę tych którym palacze przeszkadzają !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Owszem mniej..."

"A wogole to w srode maja gowniane promocje... wino i jakas kaczke..."

 

A ja jak będę to x2 i bardzo lubię wino zwłaszcza gdy je popijam piwem albo innym dużo mocniejszym alko... taniej wtedy wychodzi a i wtedy człowiek nie wraca taki najedzony :bigrazz: :buttrock: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze primo-na wigilii będą ludzie także spoza listy, o czym już pisałam, więc jest spora szansa, że te 20 osób będzie.

 

po drugie primo-propozycja knajpy padła nie z mojej strony, co nie zmienia faktu, że mi to jak najbardziej odpowiada, bo Karpielówka już była testowana forumowo-wigilijnie i jakoś nie było problemu...

 

po trzecie primo-ultimo-Belgu, do cholery jasnej, przestań zrzędzić :buttrock: niebawem Wielkanoc. będziesz miał szansę się wykazać szukając knajpy na forumowe jajeczko :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wigilia. Nie musicie się odrazu najebać i zjarać do tego ramki szlugów. To będzie akurat ukłon w stronę tych którym palacze przeszkadzają !!!

Ty akurat nie glosuj bo Ciebie prawdopodobnie nie bedzie jak sam w piatek mowiles :bigrazz:

 

po trzecie primo-ultimo-Belgu, do cholery jasnej, przestań zrzędzić :cool: niebawem Wielkanoc. będziesz miał szansę się wykazać szukając knajpy na forumowe jajeczko :notworthy:

Dupa, dupa, dupa :buttrock:

Ja chce sie najarac fajkow przy stoliku!! :bigrazz:

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...