Skocz do zawartości

peugeot SPEEDFIGHT 2


shyna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam taki problem ze skuter do 40 idzie normalnie dosyc szybko i rowno z 40 jest takie "uuuuuuu...." odpuszcze gaz potoczy sie chwile i znow ... gaznik i filtr czyszczony milion razy, swieca zmieniona...

cylinder to polini for race 50ccm, nie wiem co jeszcze moge zrobić ...

 

i drugi problem

 

mam cylinder metrakit do tegoż skutera ale kolega ktoremu to naprawiam zatarł go, cyl jest na żeliwie ale nie moge do niego znalesc wogole tłoka , mielochy i larssony nic... moze ktos ma jakis kontkat ? w standardzie jest bodajże 47 mm i nie moge znalesc na 2 szlif :/ byłbym wdzięczny za pomoc

 

 

 

Pozdr600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach odpowiedzi na pytanie nr 2:

ja jak miałem taki problem pojechałem do Yamahy w swoich kochanym Płocku. Mieli tam jakieś katalogi i powiedzili że mogą sprowadzic. Cena tłoka tych sportowych cylinderków podchodzi pod 200zł, a przynajmniej tego mojego, w nicasylu. W żeliwie pewnie bedzie sporo taniej. Słowem ja bym popytał w jakimś autoryzowanym sklepie, gdzie robią skutery, czy nie sprowadzą.

 

Jakoś tak teraz nie przychodzi mi na myśl jakiś sklep internetowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam taki problem ze skuter do 40 idzie normalnie dosyc szybko i rowno z 40 jest takie "uuuuuuu...."

 

 

kombinowałeś coś z wydechem/rolkami ?

jak ma się pasek klinowy ?

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie teraz mi sie skojarzyło że kolega w Keewayu mial podobnie, że skuter szedł do jakiejś tam predkości a potem lipa. Sprawdź wariator, czyli zobacz czy rolki czasem sie nie zrobiły kwadratowe i jak wyglada ten 'stożek' wariatora, znaczy czy pasek go nie przytyrał czasem.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...