Skocz do zawartości

myjka ciśnieniowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje pomocy w kupnie prezentu. Chodzi o mi dokladnie o myjke wysokocisnieniowa. Na allegro jest tego pelno ale nie mam zielonego pojecia jaka wybrac. Chce na to przeznaczyc 250zl i do takiej ceny szukam koniecznie z allegro, oczywiscie nowa. Zalezy mi na czasie bo wiadomo jak z tymi transportami róznie bywa u nas a swieta coraz blizej. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUKE to co proponujesz to lipa ten model zbudowany jest na plastikowych elementach - chodzi głównie o zębatki które szybko sie ścieraja, bądz łamią sie zęby. Jeżeli masz gwarancje to przez rok spokój ale potem do wyrzucenia. Około 60 % zwrotów gwarancyjnych na tym modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiegos no name'a i jak na uzywanie od czasu do czasu rewelacja , nie trzeba pakowac w to od razu niewiadomo jakich pieniedzy. Za te 250 mysle ze kupisz cos ciekawego, moim zdaniem do takiego uzywania raz po raz nie trzeba specjalnie inwestowac w sprzet z wyzszej polki.. wiadomo taki potrzyma dluzej... Jeszcze jedno dla kogo ma byc to prezent;d ? Jak dla tesciowej to.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Ja mam jakiegos no name'a i jak na uzywanie od czasu do czasu rewelacja , nie trzeba pakowac w to od razu niewiadomo jakich pieniedzy. Za te 250 mysle ze kupisz cos ciekawego, moim zdaniem do takiego uzywania raz po raz nie trzeba specjalnie inwestowac w sprzet z wyzszej polki.. wiadomo taki potrzyma dluzej... Jeszcze jedno dla kogo ma byc to prezent;d ? Jak dla tesciowej to.. j.gif

 

 

Pewnie prezent został już kupiony ale mimo wszystko dorzuce swoje trzy grosze do dyskusji.

Karcher produkuje swoje myjki jakby na dwa rynki.Jest produkcja marketowa,gdzie modele są niedokupienia w profesjonalnych sklepach i produkcja normalna.

Te marketowe muszą być tanie a żeby były to muszą być na czymś zaoszczędzone.Otóż pompy w nich stosowane są wykonane z kompozytów i nie mają one nic wspólnego z orginalnym wyrobem Karchera.Poznać jest je łatwo bo końcówka do której przykręca sie węże ciśnieniowe jest plastikowa a nie metalowa.

Ja osobiście już takiej myjki nie kupie,bo ta którą miałem po czterech miesiącach użytkowania padła.Zakupiona w Castoramie musiała być przez ich sieć serwisowana.Nie życze nikomu tej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...